Unicheck

На реалізацію Положення про академічну доброчесність, яке затверджене Рішенням Вченої Ради Національної академії внутрішніх справ (Протокол № 5/5-1 від 27.03.2018 р.), наукові роботи здобувачів вищої освіти необхідно перевіряти на академічну доброчесність.

Для проведення вказаної роботи у НАВС використовується сервіс Unicheck. Він є популярним та якісним помічником у понад 60 українських і 650 іноземних закладах вищої освіти. Ним користуються щонайменше мільйон користувачів із різних країн світу – як студенти, так і викладачі, блогери, редактори. З Unicheck зручно перевіряти одночасно до 40 робіт через Інтернет, а також порівнювати роботи з інтернет-джерелами.

Сервіс має зрозумілу навігаційну систему, а також вимагає мінімальної технічної підтримки та спеціального обладнання (комп'ютер, браузер і доступ до мережі Інтернет).

Усі параметри пошуку можна налаштовувати індивідуально. Unicheck працює з документами різних форматів, які можуть бути написані різними мовами (українська, російська, англійська, німецька і т. ін.).

Більше інформації про Unicheck ви зможете отримати на сайті https://unicheck.com/uk-ua, або ж на нашій сторінці у соціальних мережах https://www.facebook.com/UnicheckUa/

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X