Академія інформує

Фільтр новин:

19-06-2018 Строка
Спільне обговорення законопроекту про запровадження інституту кримінальних проступків, прийнятого за основу ВРУ Фото

7 червня на пленарному засіданні Верховної ради України, прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (реєстр. № 7279д), яким пропонується замість злочинів невеликої тяжкості запровадити інститут кримінальних проступків та спрощений порядок їх досудового розслідування у формі дізнання, що, безумовно, сприятиме зменшенню навантаження на органи досудового слідства.

19-06-2018 Строка
Практичне відпрацювання дій працівників поліції  у складі слідчо-оперативної групи Фото

З метою підвищення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти академії з 18 червня на базі ННІ №1 проводяться тактико-спеціальні навчання, де здобувачі вищої освіти закріплюють здобуті теоретичні знання та відпрацьовують алгоритми дій учасників слідчо-оперативних груп на місці події.

19-06-2018 Строка
Активний відпочинок Фото

Минулими вихідними курсанти 304 навчальної групи разом з класним керівником, Леонідом Калинчуком, побували на лісовому озері поблизу Івано-Франківська з метою знайомства з одним зі способів активного відпочинку – риболовлею. Риболовля – популярна розвага не тільки чоловіків, а й жінок, та водночас активний відпочинок, що дає змогу не лише розслабитися, помилуватися красою природи, але й самостійно здобути свіжу рибу.

19-06-2018 Строка
Україна й українці у Другій світовій війні Фото

За такою назвою відбувся круглий стіл на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ), організований кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін для здобувачів вищої освіти першого курсу.

18-06-2018 Строка
Представники НАВС взяли участь у засіданні президії Національної академії правових наук України Фото

15 червня в Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України відбулося засідання президії. До обговорення науково-правових питань було запрошено представників Національної академії внутрішніх справ – ректора, генерала поліції другого рангу Володимира Чернєя, проректора, полковника поліції Сергія Чернявського та професора кафедри кримінального права Василя Шакуна.

18-06-2018 Строка
«Етика та культура людських відносин» Фото

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) для здобувачів вищої освіти розпочав роботу факультативний курс «Етика та культура людських відносин».

18-06-2018 Строка
Взаємодія органів Нацполіції та прокуратури Фото

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) для здобувачів вищої освіти відбувся науково-практичний захід, присвячений взаємодії органів Національної поліції та прокуратури, за участі заступника керівника Івано-Франківської місцевої прокуратури, старшого радника юстиції Володимира Бахура та прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури Ростислава Сенечака.

18-06-2018 Строка
Підвищення кваліфікації на Прикарпатті Фото

15 червня Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ) завершив підготовку чергового набору з підвищення кваліфікації інспекторів патрульної поліції з чотирьох областей України: Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської.

18-06-2018 Строка
Сад троянд – вражає, дивує, радує! Фото

Сад троянд – вражає, дивує, радує! 16 червня курсанти 106 начальної групи ННІ № 3, разом з куратором, лейтенантом поліції Вікторією Литвин, відвідали Сад троянд у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.

18-06-2018 Строка
До ННІ №3 завітали випускники 2003 року Фото

16 червня керівництво ННІ № 3 у черговий раз зустрічало своїх випускників. Цього разу до рідного вишу завітали випускники колишнього психологічного факультету, які отримали дипломи про вищу освіту та перші офіцерські звання в 2003 році.

18-06-2018 Строка
Освітній процес в інституті післядипломної освіти триває Фото

18 червня 2018 року в інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ розпочалося підвищення кваліфікації поліцейських підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і патрульних поліцейських.

18-06-2018 Строка
За новими думками і враженнями Фото

14 червня курсанти І курсу навчально-наукового інституту № 3 під керівництвом доцента кафедри філософії права та юридичної логіки Ганни Петрової відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка та переглянули виставу «Кін IV».

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X