Академія інформує

Фільтр новин:

21-01-2022 Строка
Протидіємо КОВІДу колективно! Фото

У зв’язку із суттєвим ускладненням епідеміологічної ситуації у світі, спричиненим стрімким поширенням COVID-штаму «Омікрон», медичні установи низки країн для забезпечення надійного захисту від цієї недуги обґрунтовують доцільність вакцинування бустерною дозою.

20-01-2022 Строка
А Н О Н С ! Фото

Національна академія внутрішніх справ запрошує до участі в Міжнародному науково-практичному круглому столі «Шляхи реформування кримінальної поліції: вітчизняний та зарубіжний досвід», що відбудеться 18 лютого 2022 року.

24-01-2022 Строка
Здобувачі вищої освіти академії приступили до проходження навчальної практики Фото

24 січня понад 1000 здобувачів вищої освіти 2-го і 3-го курсів усіх навчально-наукових інститутів і Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС прибули для проходження навчальної практики до практичних підрозділів Національної поліції України та Експертної служби МВС України.

24-01-2022 Строка
В академії проведено столичні спортивні змагання з панкратіону та греплінгу Фото

21–23 січня на базі спортивного комплексу ННІ № 3 НАВС відбулися одразу два спортивні заходи: фінал Кубку міста Києва з панкратіону та греплінгу серед чоловіків і жінок та Чемпіонат міста Києва серед кадетів, юнаків та юніорів.

24-01-2022 Строка
Виїзні заняття з кримінальними аналітиками  Управління стратегічних розслідувань у місті Києві Фото

Одним із пріоритетних завдань НАВС у сфері освітньої та наукової діяльності є надання допомоги практичним підрозділам Національної поліції та інших правоохоронних органів щодо впровадження в практичну діяльність відповідних методик і програмних засобів, що розроблені науковцями академії для попередження та розкриття кримінальних правопорушень.

24-01-2022 Строка
Профорієнтаційний марафон курсантів ННІ № 3 НАВС Фото

У межах загальноакадемічної акції «Відвідай рідну школу» курсанти ННІ № 3 активно проводять профорієнтаційні зустрічі з молоддю загальноосвітніх, зокрема профільних, навчальних закладів, презентують провідний виш системи МВС – Національну академію внутрішніх справ, де є можливість отримати всі необхідні для майбутніх поліцейських фахові знання та практичні навички.

22-01-2022 Строка
Ми – це Україна! Фото

День Соборності України – це «живий ланцюг» довжиною в понад століття. З нагоди відзначення 103-ї річниці проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР у всіх структурних підрозділах Національної академії внутрішніх справ протягом тижня проходили тематичні заходи, що мали на меті нагадати молодому поколінню про тернистий шлях нашої держави до незалежності.

22-01-2022 Строка
Урочисті заходи з нагоди випуску слухачів КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС Фото

21 січня слухачі КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 завершили навчання за напрямом підготовки «Поліція особливого призначення» й отримали дипломи державного зразка.

21-01-2022 Строка
Завершено навчальні збори з підвищення кваліфікації кандидатів на посади керівників територіальних управлінь (відділів, відділень) Національної поліції Фото

Минулого тижня в інституті підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації НАВС завершено підвищення кваліфікації 52 кандидатів на посади керівників територіальних управлінь (відділів, відділень) поліції з 18 областей та м. Києва.

21-01-2022 Строка
Профорієнтаційні заходи для майбутніх абітурієнтів тривають Фото

У стрімкому інформаційному потоці школярам непросто обрати майбутній фах і заклад вищої освіти для подальшого навчання.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (068) 354-42-54

Освыітній портал МВС України EUK
X
X