Академія інформує

Фільтр новин:

16-02-2024 Строка
Правопросвітницькі заняття із школярами проводить юридична клініка «Захист» Фото

Представники юридичної клініки «Захист» навчально-наукового інституту № 1 провели правопросвітницькі заходи для учнів 7-х та 10-х класів ліцею № 135 м. Києва.

16-02-2024 Строка
Курсанту академії присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України» Фото

Для належного фізичного загартування здобувачів вищої освіти та підготовки майбутніх правоохоронців до екстремальних умов службової діяльності курсантська молодь активно долучається до занять професійно-прикладними видами спорту, зокрема єдиноборствами.

14-02-2024 Строка
Правопросвітницькі і профорієнтаційні заходи в школах столиці тривають Фото

У межах правопросвітницької роботи з учнівською молоддю в умовах сучасних викликів для старшокласників гімназії № 237 м. Києва консультанти юридичної клініки «De Jure» ННІ № 3 НАВС – здобувачі ступеня вищої освіти магістра Наталія Висоцька, Вікторія Матисякевич і студентка Вікторія Сема

14-02-2024 Строка
Національна академія внутрішніх справ долучилася до збору гуманітарної допомоги Фото

З початку повномасштабного вторгнення академія активно підтримує наших захисників. Колектив НАВС зібрав гуманітарну допомогу для 1-ї Президентської оперативного призначення «Буревій» Національної гвардії України

13-02-2024 Строка
Спортсмени академії – призери Кубку України з боротьби самбо Фото

Днями в Києві проведено Кубок України з боротьби самбо серед дорослих і сеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» серед кадетів, юнаків і та юніорів. У складі збірної команди столиці виступали й представники Національної академії внутрішніх справ.

12-02-2024 Строка
Перемінний склад академії вчергове долучився до здачі крові Фото

Понад 20 здобувачів вищої освіти 1-го курсу навчально-наукового інституту № 3 долучилися до акції безоплатної донації крові, ініційованої Міністерством юстиції України.

10-02-2024 Строка
На чемпіонаті столиці з гирьового спорту курсанти академії посіли призові місця Фото

10 лютого на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат м. Києва серед студентів і учнів з гирьового спорту. Загалом у заході взяли участь близько 70 спортсменів.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X