08-04-2024 Строка
Донорство – ваш шанс урятувати життя! Фото

Днями слухачі Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС долучилися до загальноукраїнської благодійної акції, здавши кров для тих, хто її потребує.Донорство – ваш шанс урятувати життя!

17-02-2024 Строка
Національної гвардії України.Національна академія внутрішніх справ долучилася до збору гуманітарної допомоги. Фото

З початку повномасштабного вторгнення академія активно підтримує наших захисників. Колектив НАВС зібрав гуманітарну допомогу для 1-ї Президентської оперативного призначення «Буревій»

01-07-2021 Строка
Представники НАВС відвідали Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Фото

У межах заходів з відзначення Дня Конституції України працівники кафедри цивільно-правових дисциплін НАВС відвідали мешканців геріатричного відділення Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, щоб привітати їх з державним святом.

03-06-2021 Строка
Колектив ННІ № 3 НАВС привітав підшефних із Міжнародним днем захисту дітей Фото

Девізом свята маленьких громадян є постійна турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їхніх інтересів над інтересами дорослих, підтримка в складних життєвих ситуаціях.

31-05-2021 Строка
Курсанти ННІ № 1 НАВС з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідали Святошинський дитячий будинок-інтернат Фото

Щороку в перший день літа в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Уперше його святкували 1950 року, в Україні – 1998-го.

24-05-2021 Строка
Курсанти ННІ № 3 НАВС провели заняття з безпеки дорожнього руху для дошкільнят Фото

У межах першого етапу щорічного Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху старший науковий співробітник наукової лабораторії з проблем превентивної діяльності та запобігання корупції ННІ № 3 НАВС Марина Пашковська разом з курсантами 204 навчальної групи рядовими поліції Людмилою Барановською, Катериною Глущенко та Павлом Баранівським організували цікаве заняття для вихованців дошкільного навчального закладу № 89 «Дивосвіт» Дарницького району міста Києва.

11-02-2021 Строка
Курсанти ННІ № 3 опікуються хворими столичної лікарні № 1 Фото

Зимова негода принесла киянам чимало проблем – засипані снігом житлові будинки, соціальні інфраструктури, тротуари.

10-02-2021 Строка
Курсанти ННІ № 2 НАВС допомагають рятувати місто від снігових заметів Фото

На виконання Плану заходів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та органів місцевого самоврядування щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в осінньо-зимовий період 2020–2021 років, а також листа Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації курсантів навчально-наукового інституту № 2 залучено до прибирання снігу в місцях загального користування.

09-02-2021 Строка
Благоустрій Києва – наша спільна турбота Фото

Заметіль, що впродовж останньої доби панувала на Київщині, крім позитивних емоцій від споглядання чудових зимових пейзажів, завдала чимало клопоту не тільки комунальним службам, а й мешканцям і гостям столиці, у зв’язку з чим постала потреба розчищати вулиці, дороги й тротуари.

25-01-2021 Строка
Реальні справи волонтерів ННІ № 3 НАВС у регіонах Фото

Милосердя і навчання – поруч! Такий девіз обрали волонтери з числа перемінного особового складу ННІ № 3, які з перших днів запровадження в Україні карантину активно долучаються до загальноакадемічної соціальної акції «Рука допомоги». І досі вони продовжують свою добру справу в усіх регіонах України.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X