Повідом про корупцію!

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками академії, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про це за посиланням “Зворотній зв’язок”

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом академії як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.

Якщо Ви вирішили подати повідомлення про корупцію та готові надати нам свою контактну інформацію, ми запевняємо, що ця інформація не буде передаватись нікому без Вашої прямої згоди. Ви також можете залишитися анонімним; однак, зауважте, що розслідування справи часто вимагає додаткової інформації, і може виникнути необхідність зв’язатися з Вами.

Повідомлення може бути індивідуальне (подане окремою особою) або колективне (подане групою осіб).

Відповіді на питання з позначкою* є обов’язковими для надання можливості розпочати перевірку:

Вказати ваше/групи осіб ім’я, прізвище, контактну інформацію (номер телефону, електронну адресу), рід занять, стать, вік.

Вказати прізвище, ім’я, по-батькові особи/осіб, яка ймовірно вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, її посаду та місце роботи; у чому ви бачите прояв корупції? Надайте детальний опис випадку.*

Чи відноситься випадок до:* електронних декларацій, конфлікту інтересів, порушень антикорупційних законів, іншого питання (спробуйте зазначити категорію)?

Де і в якій області стався випадок (країна, місце, організація)?*

Коли стався випадок (час)?*

Коли та яким чином Ви дізналися про цей випадок?*

Чи знають інші люди про цей випадок? Якщо так, чи можете Ви сказати, хто саме?

Чому, на Вашу думку, цей випадок включає неправомірне або навіть злочинне діяння?*

Чи мали місце такі випадки в минулому? Якщо так, чи надавалося повідомлення про них раніше, і які заходи були вжиті у зв’язку із ними?

Чи обіцялася або надавалася комусь перевага в описаному випадку? Якщо так, хто і кому обіцяв чи надавав перевагу? Що було обіцяно, чому і яким чином відповідним особам/організаціям обіцялася або надавалася перевага?

Чому Ви вирішили повідомити про цей випадок?

Чи надавалася інформація про зазначений вище випадок кудись ще? Якщо так, куди/кому?*

Чи бажаєте Ви щось додати?

Форма повідомлення

Інформація про особу заявника
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних
Надаю інформацію анонімно
Інформація про особу, яка вчинила корупційне або повязане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України "Про запобігання корупції"
Порушене питання* :
Посадова особа* :

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X