13-09-2022 Строка
Етичний кодекс Національної академії внутрішніх справ Фото

Етичний кодекс Національної академії внутрішніх справ – це зведення принципів і норм поведінки, яких мають дотримуватися всі учасники академічної спільноти, а також механізмів реагування на порушення цих норм.

17-11-2021 Строка
Візит здобувачів вищої освіти ННІ №2 до Театру оперети Фото

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента, здобувачі вищої освіти ННІ №2 НАВС разом з фахівцем І категорії групи виховної, соціальної роботи та дозвілля майором поліції Катериною Денисенко та науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології НАВС майором поліції Світланою Охріменко мали можливість відвідати Київський Національний академічний театр оперети.

13-07-2021 Строка
Виховна година в ННІ № 1 НАВС до Дня родини в Україні Фото

Щороку в Україні відзначають День родини. За ініціативи курсантського самоврядування для здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту № 1 НАВС проведено виховну годину, під час якої їх ознайомлено з історією та метою створення свята.

08-06-2021 Строка
Цікаве дозвілля для курсантів ННІ № 3 НАВС Фото

Художньо-естетичне виховання посідає одне з чільних місць у національному вихованні курсантської молоді, формує в них загальнолюдські цінності.

04-06-2021 Строка
Ділова комунікація в роботі з громадянами Фото

За такою темою відбулася чергова зустріч зі здобувачами вищої освіти ННІ № 3 НАВС у межах факультативного курсу «Професійна етика та естетична культура».

31-05-2021 Строка
У День Києва курсанти ННІ № 3 НАВС відвідали фестиваль «Old Car Land» Фото

В останні травневі вихідні на території Державного музею авіації міста Києва проходив унікальний і масштабний фестиваль – виставка ретротехніки «Old Car Land», куди завітали й курсанти ННІ № 3. Цікаве дозвілля для першокурсників навчального підрозділу академії організувала провідний фахівець групи виховної, соціальної роботи та дозвілля Ірина Діденко.

31-05-2021 Строка
Картини живуть своїм власним життям,  народженим душею художника… Фото

Курсанти 4-го курсу навчально-наукового інституту № 1 НАВС 29 травня відвідали Центральний будинок художників, у залах якого презентовано виставку студії «Художня майстерня» та «Грані кристалу реальності» Юлії Баранової.

28-05-2021 Строка
Про основні правила Digital-етикету для курсантів ННІ № 3 НАВС Фото

В умовах стрімкого темпу сучасного життя змінилися правила ділового етикету. У контексті онлайн комунікації постає важлива складова взаємодії – digital-етикет, що передбачає правила спілкування в цифровому просторі.

28-05-2021 Строка
У ННІ № 2 НАВС проведено виховну годину з диджитал-етикету Фото

В епоху тотальної диджиталізації актуальними є правила цифрового етикету. Часто вони можуть навіть суперечити одне одному у зв’язку зі стрімкою активізацією комунікаційних процесів. Стосується це й неформальної комунікації.

24-05-2021 Строка
Цікаве дозвілля здобувачів вищої освіти ННІ № 2 НАВС Фото

22 і 23 травня для здобувачів вищої освіти ННІ № 2 фахівець групи виховної, соціальної роботи та дозвілля майор поліції Віталій Редька організував екскурсії до двох відомих музеїв столиці.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X