Кафедра військової підготовки НАВС
Відповідно до статті 11 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 962 «Про утворення військових навчальних підрозділів та внесення змін до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу» у Національній академії внутрішніх справ утворена кафедра військової підготовки.

Кафедра військової підготовки Національній академії внутрішніх справ запрошує громадян України, військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять службу за контрактом,мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатних до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями, отримати військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

- «Соціальна психологія»

- «Психологія»

- «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів Національної Гвардії України з охорони та оборони важливих державних об’єктів та комунікацій»

- «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів Національної Гвардії України з охорони громадського порядку»

Громадянам які пройшли повний курс військової підготовки, склали державний екзамен та атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

Мета проведення військової підготовки є забезпечення Збройних сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби за контрактом або за призовом осіб офіцерського складу, проходження служби у військовому резерві Збройних сил України та інших військових формувань, а також забезпечення реалізації прав громадян на рівні можливості у виборі професії шляхом здобуття додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для належного виконання військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час та для майбутньої професійної діяльності.

Обмеження для вступу на навчання осіб жіночої статі відсутні.

Початок прийому заяв приймальною комісією НАВС від громадян України на навчання на кафедрі військової підготовки − 1 лютого поточного року.

Закінчення прийому заяв і документів – 30 липня поточного року.

Початок навчання з 1 вересня.

Військова підготовка громадян України планується та проводиться протягом одного навчального дня на тиждень (по суботах методом проведення « військового дня») строком до двох років навчання.

Вартість навчання 7000 тисяч гривень за рік. Навчання за рахунок коштів фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов’язаного з військовою підготовленістю (за контрактом)

Відповідно до наказу НАВС від 22.01.2019 № 76 «Про утворення відбіркової комісії для проведення конкурсного відбору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу»

- конкурсний відбір та вступні випробування будуть проводитися на базі Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (вул.. Кудряшова, 8).

- прохід на територія кандидатів для проходження конкурсного відбору за списками при наявності паспорта громадянина України

- розклад проведення вступних випробувань:

Кафедра військової підготовки НАВС

- 09.00 – 10.00 - реєстрація та інструктаж вступників

- 10.00 – 11.30 - професійний психологічний відбір

- 11.30 – 12.30 - оцінка засвоєння програми допризовної підготовки

- 12.30 – 16.00 - оцінка рівня фізичної підготовки.

03035 м.Київ, пл. Солом'янська, 1

Кафедра військової підготовки

Телефони + 38 (095)7592967 - Завідувач кафедри

                   + 38 (097)9616063 - секретар відбіркової комісії

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X