Майбутні українські миротворці успішно склали іспити представнику Секретаріату ООН

В черговий раз в Спеціальному миротворчому центрі НАВС відбувся відбір працівників внутрішніх справ та військовослужбовців для подальшого направлення до складу міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Понад 100 кандидатів зі всіх областей України прибули до академії для участі у попередньому відборі, який відбувся в період з 08 по 15 червня. 

Перший етап передбачав проведення тестувань з іноземних мов (письмовий тест та усне інтерв’ю з англійської або французької мов), вогневої та автомобільної підготовки. 

Тести проводились на території Факультету початкової та спеціальної підготовки,  (с. Віта Поштова), де є всі необхідні умови– сучасні тири для відпрацювання спеціальних вправ з вогневої підготовки, майданчик для перевірки навичок керування повнопривідним автомобілем, а також навчальні аудиторії, оснащені мультимедійним обладнанням.

 

Для якісного та неупередженого відбору були створені предметні комісії, до складу яких ввійшли фахівці профільних кафедрта представники СМЦ , які мають відповідний рівень фахової підготовки, у відповідності до стандартів ООН.

Другий етап, що проходив в період з 15 по 22 червня носив тренувально-підготовчий характер і передбачав проведення комплексузанять із кандидатами, які успішно пройшли  тестування з іноземних мов, вогневої та автомобільної підготовки.

Так,з метою оцінювання рівня підготовки працівників МВС України, які успішно склали попереднє тестування та пройшли відповідну підготовку, до України 23 червня 2015 року прибув експерт Поліцейського управління миротворчих операцій Секретаріату ООН Карлос Перальта.

У межах робочого візиту представника Секретаріату ООН було проведено зустріч керівництва Національної академії внутрішніх справ та Спеціального миротворчого центру, на якій були висвітлені аспекти діяльності, історії створення й перспективи розвитку Спеціального миротворчого центру НАВС, а також проінформовано експерта про порядок відбору та підготовки кандидатів для направлення до міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки.

 

 

       На базі Центру спеціальної та фізичної підготовки НАВС у період з 23 по 26 червня 2015 року експерт комісії Секретаріату ООН провів тестування з англійської та французької мов, вогневої підготовки та навичок керування повнопривідним автомобілем. Усього за результатами тестів було відібрано 54 працівники, які можуть розглядатися як кандидати для подальшого направлення до міжнародних миротворчих операцій.

Підсумовуючи проведену роботу іноземний фахівець позитивно оцінив організацію навчального процесу та ресурсного забезпечення Спеціального миротворчого центру, відзначив високий рівень кваліфікації інструкторів, які були залучені до підготовки кандидатів.

Карлос Перальта окремо відзначив якісну підготовку працівників МВС, які пройшли всі етапи відбору та подякував за високий рівень професіоналізму і дисципліни, котрі під час оцінювання демонстрували всі кандидати. Їх висока ступінь співробітництва сприяли оперативності й ефективності тестування.