15-11-2021 Строка
Курс «Гендерна рівність і протидія сексуальним домаганням у військовій сфері» Фото

Останніми роками завдяки реформам в українських силових структурах відбулися істотні зрушення в напрямі забезпечення гендерної рівності.

01-07-2021 Строка
Триває набір громадян на кафедру військової підготовки НАВС Фото

На кафедрі військової підготовки НАВС триває набір громадян України, які виявили бажання навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу.

11-06-2021 Строка
Гартуємо бойовий дух офіцерів запасу Фото

Днями працівники кафедри військової підготовки НАВС провели заняття з основ морально-психологічного забезпечення з вихованцями кафедри, які в академії проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

24-05-2021 Строка
Бінарне заняття з військової підготовки з представником Головного управління Національної гвардії України Фото

22 травня бінарне заняття провели заслужений працівник освіти України, академік Академії наук вищої освіти України, професор кафедри військової підготовки, кандидат педагогічних наук, професор полковник Володимир Зелений спільно з учасником бойових дій в антитерористичній операції 2014 року, начальником служби координації підготовки в навчальних центрах відділу підготовки у військових навчальних закладах Департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України, кандидатом педагогічних наук полковником Дмитром Гуртовим.

22-03-2021 Строка
Якість військової освіти під постійним контролем Фото

Належна якість військової освіти на кафедрі військової підготовки НАВС – пріоритетне завдання роботи її науково-педагогічних працівників.

19-03-2021 Строка
Військова освіта в НАВС Фото

На кафедрі військової підготовки академії в межах вступної кампанії триває робота щодо інформування громадян України про можливості здобуття військової освіти в НАВС.

16-03-2021 Строка
У пам’яті назавжди! Фото

На кафедрі військової підготовки НАВС за тематикою одного з розділів програми «Організація та методика роботи з особовим складом» командир 13-го навчального взводу Олег Полівець провів заняття з відпрацювання практичних питань військового навчання та виховання на традиціях патріотизму біля обеліска пам’яті загиблим правоохоронцям на території ННІ № 3.

15-03-2021 Строка
Зустріч курсантів ННІ № 3 НАВС з командиром добровольчого батальйону «Миротворець» Андрієм Бахтовим Фото

14 березня, у День українського добровольця, на зустріч з першокурсниками ННІ № 3 завітав активний учасник Революції Гідності, доброволець, один з командирів батальйону «Миротворець», учасник АТО, а нині – старший викладач кафедри військової підготовки НАВС підполковник Андрій Бахтов.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X