Склад кафедри

 • Завідувач кафедри ДОЦЕНКО Олександр Сергійович,
  кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції.

   У 2000 році закінчив з відзнакою факультет підготовки управлінських кадрів Національної академії внутрішніх справ України. Кандидат юридичних наук (2003 р.), доцент (2008 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Управління Національною поліцією», «Основи управління Національною поліцією», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Взаємодія з громадськістю в професійній діяльності», «Взаємодія органів Національної поліції з громадськістю. Профілактика правопорушень», «Профайлінг в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

   Приймав участь в Антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, учасник бойових дій, нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

   З 21 до 31 березня 2016 року пройшов дистанційне стажування у Польщі для науковців та викладачів за темою «Право Європейського союзу: стан, проблеми та перспективи» та отримав сертифікат участі від компанії Consilium Sp. z o.o. (Польща, м. Варшава).

   Отримав подяку Української секції Міжнародної поліцейської асоціації за вірність Присязі та мужність проявлену при захисті національних інтересів та територіальної цілісності України. Залучався до проведення навчальних занять і  екзамену кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в регіональному сервісному центрі в м. Києві 15 лютого 2016 року та на підвищенні кваліфікації при призначені на керівні посади поліцейських в ГУ НП м. Києва.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри КЛАЧКО Володимир Миколайович,
  кандидат педагогічних наук, доцент, полковник поліції

   У 1986 році закінчив Вище військове командне училище МВС СРСР з відзнакою; у 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ; у 1998 році закінчив Національну академію прикордонних військ України з відзнакою. Кандидат педагогічних наук (2000 р.), доцент (2002 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Педагогіка та психологія вищої школи», «Управління Національною поліцією», «Дії працівників органів Національної поліції при надзвичайних ситуаціях», «Комунікативна компетентність працівників органів Національної поліції», «Педагогічна практика», «Стажування», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Комунікативна компетентність в професійній діяльності», «Комунікативна компетентність працівника органів Національної поліції», «Правове регулювання вищої освіти в Україні», проводить заняття в інституті післядипломної освіти НАВС, здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри КОПАН Олексій Володимирович,
  доктор юридичних наук, професор

   У 1991 році закінчив Вище політичне училище ВВ МВС СРСР. Доктор юридичних наук (2004 р.), професор (2011 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Управління Національною поліцією», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Педагогіка та психологія вищої школи», «Педагогічна практика», «Стажування», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою, здійснює керівництво ад’юнкатами та консультування докторантів.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри ЛІГОЦЬКИЙ Анатолій Олексійович ,
  доктор педагогічних наук, професор

   У 1976 році закінчив Київський політехнічний інститут. Доктор педагогічних наук (1998 р.), професор (2000 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Педагогіка та психологія вищої школи», «Педагогіка», «Сучасні освітні технології у вищій школі», «Методологія наукової діяльності», «Комунікативна компетентність працівника органів Національної поліції», «Комунікативна компетентність в професійній діяльності», «Методологія та організація наукових досліджень», «Педагогічна практика», «Стажування», «Методика викладання та педагогічна майстерність», «Управління Національною поліцією», «Правове регулювання вищої освіти в Україні», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри (за сумісництвом) ОХРІМЕНКО Іван Миколайович,
  доктор юридичних наук, доцент, підполковник поліції
 • Професор кафедри НЕЧЕПОРЕНКО Володимир Макарович
  Заслужений працівник освіти України

   У 1972 році закінчив Державний інститут театрального мистецтва УРСР ім. Карпенко-Карого. У 1997 році отримав звання Народного артиста України. Викладає навчальні дисципліни: «Методика викладання та педагогічна майстерність».

 • Професор кафедри ПИЛИПІВ Богдан Іванович
  Заслужений працівник освіти України

   У 1972 році закінчив Вище училище МВС СРСР, у 1981 році - Чернівецький Державний університет, у 1989 році - Військово-політичну академію, у 2000 році - Коледж підготовки керівного складу з питань безпеки та міжнародних відносин в Європейському центрі ім. Дж. Маршалла (Німеччина). Викладає навчальні дисципліни: «Управління Національною поліцією», «Основи управління Національною поліцією», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри ЦИГАНОВ Віктор Васильович,
  кандидат філософських наук, доцент

   У 2010 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Кандидат філософський наук (1986 р.), доцент (2005 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Управління Національною поліцією», «Основи управління Національною поліцією», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Комунікативна компетентність в професійній діяльності», «Профайлінг в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Професор кафедри ЮРЧУК Ольга Федорівна,
  кандидат філологічних наук, доцент

   У 1983 році закінчила з відзнакою Київський державний педагогічний інститут ім. Горького, у 1997 році – з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України. Викладає навчальні дисципліни: «Комунікативна компетентність працівників органів Національної поліції», «Методологія наукової діяльності», «Педагогіка та психологія вищої школи», «Правове регулювання освіти в Україні», «Актуальні проблеми педагогіки та психології вищої школи», «Комунікативна компетентність в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», «Методика викладання та педагогічна майстерність», «Правове регулювання вищої освіти в Україні», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

   Закінчила: Першу Національну школу телебачення; Вільну школу журналістики; навчається в Нью-Йорському інституті фотографії. Вивчала досвід організації освітнього процесу, перебуваючи в зарубіжних університетах: Гарвард (США); Оксфорд, Кембрідж (Велика Британія); Лімерик (Ірландія); Королівський університет Бельфасту (Північна Ірландія); Сорбона (Франція); Упсала (Швеція); Берген (Норвегія); Болонья (Італія).

   З 13 по 19 січня 2017 році пройшла підвищення кваліфікації в Інституті міжнародного академічного та наукового співробітництва (Італія) та отримала сертифікат.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри БУРЛАКОВ Сергій Вікторович,
  кандидат юридичних наук

   У 2006 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук (2014 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Взаємодія органів Національної поліції з громадськістю. Профілактика правопорушень», «Взаємодія з громадськістю в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», «Управління Національною поліцією», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри КОМІРЧИЙ Павло Олексійович,
  кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України

   У 1982 році закінчив Харківське вище танкове командне училище, у 1996 році - Академію СБУ. Кандидат юридичних наук (2009 р.). Заслужений юрист України (2016 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Управління Національною поліцією», «Основи управління Національною поліцією», «Педагогічна практика», «Стажування», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри КОРУЛЯ Ірина Володимирівна,
  кандидат юридичних наук, доцент

   У 2001 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України. Кандидат юридичних наук (2012 р.), доцент (2014 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», проводить заняття в інституті післядипломної освіти.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри ЛИГУН Ніна Вікторівна,
  кандидат психологічних наук, доцент, підполковник поліції

   У 1998 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут. Кандидат психологічних наук (2011 р.), доцент (2014 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Педагогіка та психологія вищої школи», «Педагогіка вищої школи», «Правове регулювання освіти в Україні», «Основи управління Національною поліцією», «Комунікативна компетентність працівників органів Національної поліції», «Педагогічна практика», «Стажування», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

   З 13 по 19 січня 2017 році пройшла підвищення кваліфікації в Інституті міжнародного академічного та наукового співробітництва (Італія) та отримала сертифікат.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри ЛУКАШЕНКО Альона Анатоліївна,
  кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції

   У 1999 році закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, у 2003 році – Національну академію внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук (2012 р.), доцент (2014 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Методика викладання та педагогічна майстерність», «Педагогіка вищої школи», «Педагогіка та психологія вищої школи», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Стажування», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Управління Національною поліцією», «Педагогічна практика», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

   З 21 до 31 березня 2016 року пройшла дистанційне стажування у Польщі для науковців та викладачів за темою «Право Європейського союзу: стан, проблеми та перспективи» та отримала сертифікат участі від компанії Consilium Sp. z.o.o. (Польща, м. Варшава).

   01.07.2016 року отримала Почесну грамоту Верховної Ради України за активну участь у законотворчій діяльності.

   15 травня 2017 року нагороджено Почесною грамотою Союзу Юристів України за активну участь у наукових дослідженнях і студентському самоврядуванні з нагоди святкування дня науки в Україні в 2017 році.

   19 травня 2017 року отримала Подяку НАВС за вагомий особистий внесок у підготовку нової генерації правоохоронців, зміцнення наукового потенціалу академії та з нагоди Дня науки.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри ПЕЛАГЕША Олександр Григорович,
  кандидат юридичних наук, полковник поліції

   У 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук (2012 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Основи управління Національною поліцією», «Аналітичне забезпечення професійної діяльності», «Управління Національною поліцією», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Взаємодія з громадськістю в професійній діяльності», «Педагогічна практика», «Стажування», проводить заняття в інституті післядипломної освіти, здійснює керівництво педагогічною практикою.

   Приймав участь у Миротворчій місії в Косово та в Антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, учасник бойових дій, нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

   З 21 до 31 березня 2016 року пройшов дистанційне стажування у Польщі для науковців та викладачів за темою «Право Європейського союзу: стан, проблеми та перспективи» та отримав сертифікат участі від компанії Consilium Sp. z o.o. (Польща, м. Варшава).

   01.07.2016 року отримав почесну відзнаку Міжнародної поліцейської асоціації.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • Доцент кафедри ШТУЧНИЙ Вячеслав Васильович,
  кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України

   У 1997 році закінчив з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України, у 2015 році закінчив з відзнакою Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України. Кандидат юридичних наук (2016 р.). Заслужений юрист України (2013 р.).

 • Доцент кафедри ЯРОВИЙ Сергій Анатолійович,
  кандидат юридичних наук

   У 1979 році закінчив Тбіліське вище артилерійське красно знаменне командне училище ім. 26 Бакінських комісарів. У 1992 році закінчив Військову академію ім. Фрунзе. У 2006 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ та отримав диплом бакалавра права. У 2008 році закінчив Одеський юридичний інститут Харківського університету внутрішніх справ та отримав диплом магістра права. Кандидат юридичних наук (2014 р.). Викладає навчальні дисципліни: «Управління Національною поліцією»

 • Завідувач навчальної лабораторії, старший викладач кафедри
  ЖЕЛЕПА Світлана Петрівна, магістр права

   У 2013 році закінчила магістратуру Національної академії внутрішніх справ. З березня 2017 року розпочала викладацьку діяльність на посаді викладача кафедри. Здобувач кафедри юридичної психології за спеціальністю 19.00.06 – Юридична психологія. Викладає навчальні дисципліни: «Імідж поліцейських», «Взаємодія органів Національної поліції з громадськістю», «Взаємодія органів Національної поліції з громадськістю. Профілактика правопорушень», «Контроль і нагляд в професійній діяльності», «Педагогічна практика», здійснює керівництво педагогічною практикою.

  • Переглянути профіль ORCID
  • Переглянути профіль у Google Академії
 • СІДОВА Марина Олександрівна, старший лаборант кафедри (перебуває у відпустці по догляду за дитиною)
 • СЮРАВЧИК Оксана Петрівна, старший лаборант кафедри

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X