07-03-2024 Строка
Курсанту академії призначено стипендію міського голови для видатних спортсменів столиці Фото

Здобувачі вищої освіти академії щороку беруть участь у змаганнях різних рівнів – від обласних турнірів до чемпіонатів України, Європи та світу, відстоюючи честь Альма-матер і правоохоронного відомства загалом.

06-03-2024 Строка
До перемоги – разом! Фото

На базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся 15-й Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів. Серед найсильніших команд ЗВО України збірна академії посіла ІІІ місце.

16-02-2024 Строка
Курсанту академії присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України» Фото

Для належного фізичного загартування здобувачів вищої освіти та підготовки майбутніх правоохоронців до екстремальних умов службової діяльності курсантська молодь активно долучається до занять професійно-прикладними видами спорту, зокрема єдиноборствами.

13-02-2024 Строка
Спортсмени академії – призери Кубку України з боротьби самбо Фото

Днями в Києві проведено Кубок України з боротьби самбо серед дорослих і сеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» серед кадетів, юнаків і та юніорів. У складі збірної команди столиці виступали й представники Національної академії внутрішніх справ.

10-02-2024 Строка
На чемпіонаті столиці з гирьового спорту курсанти академії посіли призові місця Фото

10 лютого на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат м. Києва серед студентів і учнів з гирьового спорту. Загалом у заході взяли участь близько 70 спортсменів.

08-07-2023 Строка
«Біжимо за ПЕРЕМОГУ» Фото

Під таким гаслом 08 липня на спортивній базі ННІ № 1 Національної академії внутрішніх справ відбувся забіг на підтримку ЗСУ. Захід ініційований Департаментом освіти, науки та спорту МВС, в рамках реалізації Концепції військово-патріотичного виховання молоді.

24-06-2023 Строка
Спортсмени академії – переможці та призери чемпіонату України з «Комбат-самозахист ІСО» Фото

24 червня 2023 року на спортивній базі легкоатлетичного манежу в м. Броварах проходив чемпіонат України з бойового мистецтва «Комбат-самозахист ІСО». На змагання прибули найкращі спортсмени України з 12 областей та представники спортивних клубів, які змагалися за право увійти до складу національної збірної для виступу на чемпіонаті світу, який відбудеться у жовтні у Великобританії.

19-06-2023 Строка
Курсант НАВС гідно представив навчальний заклад на міжнародних змаганнях Фото

З 15 по 18 червня 2023 року в місті Будапешт (Угорщина) проходив 28-й Кубок Світу з кікбоксингу WAKO. Срібним призером змагань став курсант 1-го курсу ННІ № 1 рядовий поліції Даниїл Дудко, який виборював призові місця у складі національної збірної України.