20-03-2019 Строка
Поліцейський квест з криміналістики за участю фахівців-практиків Фото

Науково-педагогічні працівники кафедри криміналістики та судової медицини НАВС проводять практичні заняття з третьокурсниками Національної академії внутрішніх справ на навчально-тренувальних полігонах НАВС за участю працівників підрозділів Національної поліції та експертної служби.

22-02-2019 Строка
Особливості огляду місця події в разі виявлення радіоактивних, хімічних та ядерних матеріалів Фото

Питання слідчої діяльності під час проведення огляду місця події набувають особливої актуальності в контексті новацій кримінального процесуального законодавства України, а також відомчого нормативного регулювання роботи слідчо-оперативної групи на місці події. Ефективне висвітлення таких питань можливе лише за поєднання теорії та практики в освітньому процесі, використання інноваційних методів навчання, можливостей навчально-тренувальних полігонів академії, обговорення теми заняття за участю фахівців-практиків.

21-02-2019 Строка
Особливості розслідування дорожньо-транспортних пригод Фото

З кожним роком в Україні зростає кількість злочинних порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортних засобів, через що питання, по’вязані з розслідуванням таких кримінальних правопорушень, не втрачають актуальності. Ефективна та якісна підготовка слідчих у зазначеній сфері можлива лише за умови поєднання теоретичних аспектів із слідчою практикою розслідування такої категорії кримінальних правопорушень. Саме з цією метою до проведенні занять у системі підвищення кваліфікації на базі НАВС долучаються фахівці-практики, що мають значний досвід роботи.

19-02-2019 Строка
Участь фахівців-практиків у заняттях з криміналістики Фото

Відпрацювання тактичних прийомів проведення слідчих (розшукових) дій є одним із фундаментальних елементів практичної підготовки майбутніх слідчих у Національній академії внутрішніх справ. У цьому контексті окремі елементи криміналістичної тактики курсанти відпрацьовують на навчально-тренувальних полігонах із залученням до занять-квестів працівників підрозділів досудового розслідування.

13-02-2019 Строка
Роль експерта в проведенні судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності Фото

Слідчі в процесі своєї діяльності постійно взаємодіють із судовими експертами. Налагоджена та спільна діяльність – запорука успіху в кримінальному провадженні.

13-12-2018 Строка
Кафедри кримінального процесу і криміналістики та судової медицини провели спільне засідання Фото

13 грудня 2018 року відбулося спільне засідання кафедри кримінального процесу разом з кафедрою криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ.

22-05-2018 Строка
Криміналістичне забезпечення огляду місця події: теорія та практика Фото

За такою назвою на базі відділення ВСФП «Деревач» 19 травня пройшов науково-практичний семінар, адже сьогодні одним із очікуваних результатів реалізації Концепції запровадження трирівневої моделі підготовки поліцейських є забезпечення нової якості професійного навчання майбутніх правоохоронців

20-04-2018 Строка
Теорія та практика проведення слідчого експерименту Фото

Розгляд проблем теорії та сучасної практики діяльності органів досудового розслідування із запрошенням представників слідчих підрозділів Національної поліції є невід’ємною складовою посилення результативності освітнього процесу в академії, особливо при проведенні занять за криміналістичними темами тактики проведення слідчих (розшукових) дій.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X