10-02-2022 Строка
Упровадження системи «Custody Records» в освітній процес академії Фото

9 лютого на заміській локації НАВС (навчально-науковий інститут № 1) відбулася робоча зустріч заступниці Міністра внутрішніх справ України Катерини Павліченко й керівництва академії з міжнародними партнерами, на якій гостей ознайомили з можливостями навчально-тренувального полігону «Відділ поліції». Унікальний об’єкт створено й облаштовано системою «Custody Records» за підтримки Консультативної місії ЄС в Україні та Національної поліції України.

19-01-2022 Строка
Поглиблюємо знання з організації роботи підрозділів превентивної діяльності та їх взаємодії з іншими службами Національної поліції України Фото

18 січня доцент кафедри поліцейського права майор поліції Вікторія Басс спільно з представником Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України підполковником поліції Олександром Свідро провели бінарне лекційне заняття для кандидатів на посади начальників районних управлінь (відділів, відділень ) Національної поліції України.

25-12-2021 Строка
Управління авіації та поліції на воді організувало фаховий семінар Фото

Нещодавно фахівці Управління авіації та поліції на воді Богдан Засенко, Констянтин Радіонов та Олександр Балинець організували семінар для науково-педагогічних працівників академії та курсантів ННІ №1 НАВС, під час якого ознайомили з напрямами та методами роботи, окреслили завдання авіації Національної поліції України – підрозділу, який забезпечує підтримку публічної безпеки, наземних поліцейських операцій і спеціальних місій, а також виконує важливу функцію в наданні екстреної медичної допомоги, евакуації та повітряно-рятувальних пошукових операціях у Єдиній системі авіаційної безпеки.

09-12-2021 Строка
З нагоди Міжнародного дня цивільної авіації до курсантів академії завітали поліцейські Управління авіації та поліції на воді Фото

7 грудня, відповідно до Рішення Генеральної Асамблеї ООН від 1996 року, у світі відзначають Міжнародний день цивільної авіації.

10-11-2021 Строка
Представники академії взяли участь у роботі Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Фото

9 листопада Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності провів засідання круглого столу «Проблемні питання законодавчого врегулювання обігу цивільної вогнепальної зброї в Україні», на якому академію представляли Василь Варивода, професор кафедри поліцейського права, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції, і Роман Примак, старший викладач кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз ННІ № 2, капітан поліції.

02-11-2021 Строка
Представники НАВС здійснили навчальний візит до Швеції Фото

У період з 25 до 29 жовтня професор кафедри поліцейського права підполковник поліції Василь Варивода та старший викладач кафедри тактико-спеціальної, фізичної та вогневої підготовки Прикарпатського факультету НАВС (м. Івано-Франківськ) Андрій Мельник у складі делегації Національної поліції України здійснили навчальний візит до м. Мальме (Королівство Швеція) з метою ознайомлення зі специфікою організації охорони публічного правопорядку під час проведення футбольного матчу.

23-10-2021 Строка
Стоп насильству! Фото

Формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі та гідності, фізичного або психічного насильства, дискримінації за будь-якими ознаками є однією із засад державної політики у сфері освіти.

23-10-2021 Строка
У НАВС відбулися тренінги щодо протидії насильству Фото

20 жовтня на виконання п. 2.3 протоколу тематичного засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків від 27 липня 2021 року професор кафедри кримінального права Ольга Кришевич та доцент Наталія Симоненко провели тренінг для здобувачів вищої освіти бакалавра ННІ № 1 НАВС щодо раннього виявлення ситуацій, які можуть сприяти сексуальному насильству, спричинених конфліктом, особливо тих, що не пов’язані зі зґвалтуванням та відповідальністю за сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, відповідно до українського законодавства та міжнародного права.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X