11-06-2021 Строка
Ораторське мистецтво як важливий інструмент розвитку комунікативних здібностей працівників правоохоронних органів Фото

Керівник юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС Катерина Данченко для консультантів клініки провела тренінг з ораторського мистецтва, основна мета якого полягала в розвитку комунікативних здібностей майбутніх працівників правоохоронних органів.

08-04-2021 Строка
Участь представників юридичної клініки «Захист» у тренінгу «Практика консультування щодо захисту прав споживачів фінансових послуг» Фото

Нещодавно команда консультантів юридичної клініки «Захист» Національної академії внутрішніх справ взяли участь у тренінгу для консультантів і кураторів юридичних клінік «Практика консультування щодо захисту прав споживачів фінансових послуг», який відбувся на базі Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету.

07-04-2021 Строка
Воркшоп для консультантів юридичної клініки «Феміда» Фото

Цього тижня керівник юридичної клініки Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС «Феміда» Катерина Данченко спільно з начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги регіонального центру з БВПД в Івано-Франківській області Ігорем Короликом провели воркшоп зі здобувачами вищої освіти, які є консультантами юридичної клініки «Феміда».

30-03-2021 Строка
Угода про асоціацію з ЄС, особливості співпраці у сфері юстиції, свободи та безпеки Фото

За цією темою керівник юридичної клініки Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС «Феміда» Катерина Данченко для консультантів клініки організувала зустріч із радником Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, кандидатом політичних наук Іваном Нагорняком.

25-03-2021 Строка
Колектив ННІ № 3 НАВС долучився до презентації навчального посібника «Правнича клінічна освіта в Україні» Фото

Днями в дистанційному форматі відбувся Форум Асоціації юридичних клінік України 2021 року. У науковому заході від ННІ № 3 НАВС взяли участь заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи підполковник поліції Юлія Комаринська, старший науковий співробітник наукової лабораторії з проблем превентивної діяльності та запобігання корупції, куратор юридичної клініки «De Jure» Валерій Сюравчик, а також учасники юридичної клініки.

24-03-2021 Строка
Представники академії – учасники Форуму Асоціації юридичних клінік України Фото

Нещодавно в Києві відбувся Форум Асоціації юридичних клінік України 2021 року, на якому було презентовано навчальний посібник «Основи правничої клінічної практики», посібники з консультування для проведення занять у форматі «Street Law», прототип ІТ платформи для спільної роботи юридичних клінік України та Польщі, а також настільні ігри з юридичної тематики, воркшопи й конкурси.

23-02-2021 Строка
Участь у Національній олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів Фото

У період з 18 до 20 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбулася Національна олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів, організована Асоціацією юридичних клінік України.

18-12-2020 Строка
Курсанти академії – учасники регіональної програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» Фото

Ще в листопаді стартувала регіональна програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» в онлайн форматі, яка охопила понад 150 учасників з усієї країни.

17-12-2020 Строка
Міцне здоров’я – сила молоді: проєкт «Вето шкідливим звичкам» Фото

Для ліцеїстів юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС учасниця юридичної клініки «Захист», курсант 3-го курсу ННІ № 1 капрал поліції Алевтина Миронова презентувала власний проєкт «Вето шкідливим звичкам».

11-12-2020 Строка
Проєкт курсанта академії в межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» Фото

Для того щоб перемогти реальне зло, необхідно відкрито обговорювати проблему й шукати шляхи її розв’язання. Саме з цією метою член юридичної клініки «Захист», курсант 3-го курсу ННІ № 1 НАВС капрал поліції Алевтина Миронова із 25 листопада до 10 грудня (у межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства») проводила в закладах загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва правопросвітницькі заходи, виховні бесіди, конкурси за тематикою запобігання насильству в сім’ї.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X