12-04-2019 Строка
Студенти-консультанти юридичної клініки «Захист»  провели інтерактивні заняття Фото

11 квітня студенти-консультанти юридичної клініки «Захист» ННІ № 1 Національної академії внутрішніх справ Дмитро Козаков та Анастасія Крупій провели для студентів Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва інтерактивні заняття за темами «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» і «Реалізація своїх прав та виконання обов’язків».

09-04-2019 Строка
Практичний тренінг із юридичного консультування Фото

З метою обміну досвідом щодо інтерв’ювання громадян і правопросвітницької роботи для курсантів членів юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ представники науково-педагогічного складу зазначеного підрозділу Катерина Данченко та Ольга Таран спільно з практичними працівниками Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області провели практичний тренінг за темою «Дотримання прав і свобод людини та громадянина під час консультування».

27-03-2019 Строка
Правопросвітня діяльність юридичної клініки «Феміда»  з профілактики злочинності неповнолітніх Фото

Члени юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ налагодили тісну співпрацю із загальноосвітніми закладами Івано-Франківська та області.

18-03-2019 Строка
Удосконалення навичок з комунікації Фото

14-15 березня курсант третього курсу ННІ №1 Національної академії внутрішніх справ координатор юридичної клініки «Захист» Анастасія Дудко взяла участь у тренінгу з комунікації для представників юридичних клінік, організований Асоціацією юридичних клінік України разом з ВБО «Українська фундація правової допомоги» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

15-03-2019 Строка
Підвищення рівня практичної підготовки студентів-консультантів юридичних клінік Фото

13 березня доцент кафедри цивільного права і процесу Андрій Петровський спільно зі студентами-консультантами та керівником юридичної клініки «Захист» ННІ №1 провели засідання круглого столу за темою «Особливості підготовки цивільно-процесуальних документів в діяльності юридичної клініки»

15-03-2019 Строка
Результати моніторингової діяльності  юридичної клініки “Феміда” Прикарпатського факультету Фото

З 10 до 12 березня Асоціація юридичних клінік України здійснила моніторинг діяльності юридичної клініки “Феміда” Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ на предмет дотримання стандартів діяльності юридичних клінік, затверджених у 2014 році на Всеукраїнському з’їзді АЮКУ.

04-03-2019 Строка
Запобігання булінгу: просвітницька робота серед школярів у формі тренінгу Фото

1 березня 2019 року консультанти юридичної клініки «Захист» Національної академії внутрішніх справ Крупій Анастасія та Любич Марина спільно з кафедрою кримінології та кримінально-виконавчого права провели тренінг «Булінг» та «Поширення завідомо направдивої інформації про загрозу безпеки громадян» для учнів 7-х та 9-х класів школи-гімназії «Міленіум» № 318.

01-03-2019 Строка
Представники юридичних клінік достойно представили академію в Національній Олімпіаді юридичних клінік із консультування клієнтів Фото

У період з 23 до 24 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбулась Національна Олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів.

14-12-2018 Строка
Нагородження найкращих клініцистів-правопросвітників ННІ №1 Фото

10 грудня 2018 року з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права представники Солом’янської РДА та Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нагородили найактивніших студентів-консультантів юридичної клініки «Захист» ННІ №1 за підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

29-10-2018 Строка
Скажи «СТОП» булінгу! Фото

За такою назвою 25 жовтня студенти-консультанти юридичної клініки «Захист» ННІ №1 Анастасія Дудко, Наталія Шиша та Владислава Устимчук провели практичний тренінг з учнями 6-х класів спеціалізованої школи №187 міста Києва з метою безпеки дітей, запобігання правопорушенням та недопущення фактів жорстокого поводження у дитячому середовищі.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X