Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (096) 706-70-27

Майбутнім ліцеїстам

Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва

Шановний вступнику!

З 01 до 06 липня 2019 року розпочинаються вступні випробування та конкурсний відбір на навчання до юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва для здобуття повної загальної середньої освіти.

Для реєстрації та отримання аркуша результатів вступних випробувань необхідно прибути до юридичного ліцею 01.07.2019 р. з 9:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 53, тел. (044) 520-06-66, (098) 004-37-12.

 • При собі мати

   Спортивний одяг, паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), оригінал свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з додатком.

   Особам, що прибули з інших міст, на період складання вступних випробувань за бажанням на платній основі надається гуртожиток за наявності вільних місць:

   м. Київ, вул. Народного ополчення, 9, тел. (044) 246-94-76;
   м. Київ, вул. Ушинського, 34-а, тел. (044) 520-08-01.

Майбутнім ліцеїстам

Ліцей є державним закладом загальної середньої освіти ІІІ ступеня з профільним навчанням і допрофесійною підготовкою, який забезпечує здобуття ліцеїстами повної загальної середньої освіти, їх виховання, отримання поглибленої юридичної та посиленої фізичної підготовки, формування вмінь і навичок, необхідних для навчання у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС України та у закладах вищої освіти МОН України.

На навчання до ліцею приймаються за направленнями територіальних органів Національної поліції України, Національної гвардії України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України та Національної академії внутрішніх справ (далі – комплектуючі органи) придатні за станом здоров’я діти громадян України, які закінчили у рік вступу 9-й клас закладу загальної середньої освіти та мають базову середню освіту.

Метою діяльності ліцею є соціальний захист дітей, забезпечення всебічного гармонійного розвитку особистості, формування у них поваги до Закону та готовності до правоохоронної діяльності.

Вихованці ліцею залучаються до роботи наукового товариства «Ерудит», є активними учасниками та неодноразовими переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт Київського відділення МАН України.

Щороку в ліцеї проходять урочисті заходи, найвизначнішими з яких є посвята першокурсників у ліцеїсти та випуск, під час яких вихованці закладу складають клятву ліцеїста або ж випускника юридичного ліцею. У закладі функціонують навчальні кабінети, які обладнані сучасними інтерактивними комплексами, бібліотека, спортивна та тренажерна зала, спортивний майданчик.

Ліцеїсти під час навчання проживають у спеціально обладнаних приміщеннях ліцею та забезпечуються за рахунок держави речовим майном та харчуванням у порядку та за нормами, що визначаються нормативно- правовими актами.

Зарахування до ліцею здійснюється відповідно до Правил відбору та прийому на навчання до юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС, що затверджуються МВС України.

X
X