Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

Майбутнім курсантам

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Національної академії внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі Національної поліції України, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/) після чого особисто звернутися до підрозділу організації відбору Національної поліції України за місцем реєстрації (проживання) для подачі документів та оформлення особової справи.

Національна академія внутрішніх справ надає консультативну допомогу кандидатам на навчання за державним замовленням в заповненні online анкети для реєстрації на сайті (https://osvita.np.gov.ua/) та початковому зборі документів для формування особових справ.

Наша адреса: м. Київ, пл. Солом’янська, 1

Телефон відділу персоналу: (044) 206-79-00

Телефони Приймальної комісії: (044) 520-06-66
                                                  (096) 706-70-27

Контакти підрозділів організації відбору НПУ для звернення щодо оформлення особових справ на навчання

Майбутнім курсантам

Навчально-науковий інститут №1

В Навчально-науковому інституті №1 (вул. Народного Ополчення, 9) навчаються курсанти за наступними напрямами:
1. Підготовка кадрів для органів досудового розслідування за спеціальністю 081 «Право»;
     Курсанти поглиблено вивчають предмети, що дозволять їм в майбутньому працювати слідчими в органах досудового розслідування Національної поліції України. З метою впровадження у освітній процес компонентів практичної підготовки функціонує навчальний та тактико-спеціальний полігон, де здобувачі вищої освіти під час практичних занять відпрацьовують навички проведення слідчих (розшукових) дій.
2. Підготовка кадрів для підрозділів кримінальної поліції за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».
     Визначено пріоритети щодо забезпечення викладання за такими напрямами: боротьба з кримінальною корисливо-насильницькою злочинністю; боротьба з економічною злочинністю; боротьба з організованою злочинністю і корупцією; боротьба з незаконним обігом наркотиків та ін.

Майбутнім курсантам


Навчально-науковий інститут №2

В Навчально-науковому інституті №2 (вул. Генерала Карбишева, 3) навчаются курсанти та студенти за наступними напрямами:
1. Підготовка кадрів для підрозділів техніко-криміналістичного забезпечення органів досудового розслідування Національної поліції України за спеціальністю 081 «Право»;
    Додатково до вивчення загально-юридичних навчальних дисциплін, курсанти криміналістичної спеціалізації поглиблено вивчають сучасні технології з виявлення слідів кримінальних правопорушень. Отримані теоретичні знання відпрацьовують на базі спеціалізованих навчальних полігонів, застосовуючи при цьому новітні техніко-криміналістичні засоби та прилади;
2. Підготовка кадрів для Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України за спеціальністю 081 «Право» (спеціалізація «експертно-криміналістичні дослідження», цивільні студенти).
    Окрім загально-юридичних навчальних дисциплін вивчаються методики експертного дослідження речових доказів, таких як: дактилоскопічні сліди, вогнепальна та холодна зброя, документи (гроші, цінні папери, пластикові банківські картки тощо) та інші. Під час навчання здобувачі вищої освіти мають змогу отримати навики роботи із сучасними технічними засобами експертних досліджень у спеціалізованих навчальних лабораторіях.
3. Підготовка кадрів для оперативних підрозділів за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Майбутнім курсантам


Навчально-науковий інститут №3

В Навчально-науковому інституті №3 (вул. Колекторна, 4) навчаются курсанти за наступними напрямами:
1. Підготовка кадрів для підрозділів превентивної діяльності за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»;
     Після засвоєння теоретичних азів загально-юридичних навчальних дисциплін, курсанти закріплюють практичні навички майбутніх правоохоронців у питаннях здійснення поліцейських операцій, затриманні озброєних та інших суспільно-небезпечних осіб. Практичні виїзні заняття зі спеціальної, гірно-альпініської підготовки для курсантів проводяться на базі підрозділів спеціального призначення Головного управління Національної поліції України із залученням кращих фахівців-практиків. Отриманні знання курсанти мають змогу закріпити під час забезпечення публічної безпеки та порядку в столиці, під час проведення вітчизняних та міжнародних культурно-масових та спортивних заходів.
     В межах спеціального курсу з попередження домашнього насильства в сім’ї, на базі Інтерактивного навчального полігону, курсанти відпрацьовують ситуативні завдання щодо превентивних дій поліцейських під час виникнення побутових конфліктів та можливих випадків порушення прав дитини.
2. Підготовка психологів для Національної поліції України за спеціальністю 053 «Психологія».
     В сучасному кабінеті психоемоційного регуляції під час освітнього процесу здійснюється навчання майбутніх психологів зі новітніми світовими технологіями і практиками психологічного супроводження професійної діяльності.

Майбутнім курсантам


Прикарпатський факультет

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3) навчаються курсанти за наступними напрямами:
1. Підготовка кадрів для органів досудового розслідування за спеціальністю 081 «Право»;
2. Підготовка кадрів для підрозділів кримінальної поліції за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»;
3. Підготовка кадрів для підрозділів превентивної діяльності за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Факультет має розвинену навчально-лабораторну базу, до якої входять: 7 лекційних залів; 53 навчальні аудиторії; загальна бібліотека з читальним залом та книгосховищем; 2 спортивні зали (ігровий, борцівський); тренажерний зал; 25-метровий стрілецький тир на шість напрямів стрільби, лінгафонні кабінети, шість навчальних полігонів для здобуття практичних навичок з тактичної підготовки та відпрацювання тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Майбутнім курсантам

Майбутнім курсантам

Зразок обчислення конкурсного балу:
- Українська мова та література - 163 балів;
- Історія України - 148 балів;
- Іноземна мова - 140 балів;
- Іспит з фізичної підготовки - 160 балів;
- Середній бал атестата - 164 балів;
163*0.2 + 148*0.25 + 140*0.2 + 160*0.25 + 164*0.1 = 154 бала

X
X