Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (096) 706-70-27

Майбутнім студентам

Підготовка фахівців ступеня бакалавра в Національній академії внутрішніх справ відбувається за денною та заочною формами навчання

В Навчально-науковому інституті №3 (вул. Колекторна, 4) та на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3) навчаются студенти на денній формі навчання за кошти фізичних або юридичних осіб за наступними спеціальностями:
1. Право;
2. Правоохоронна діяльність;
3. Психологія.

Навчально-науковий інститут заочного та дистанційного навчання (пл. Солом’янська, 1) як структурний підрозділ академії здійснює освітню, наукову та навчально-методичну діяльність спрямовану на забезпечення освітнього процесу, пов’язану з підготовкою здобувачів вищої освіти за заочною формою навчання за державним замовленням (для Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України ) та за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб у відповідності до наказів МВС України та інших нормативних актів, які регламентують порядок надання освітніх послуг.

Навчання проводиться в м. Києві (центральному корпусі академії, на базах навчально-наукових інститутів № 2, 3), а також у регіональних відділеннях, які мають відповідні бази та розташовані в містах: Вінниці, Житомирі, Кропивницькому, Миколаєві, Мукачеві та Рівному.

Підготовка ступеня вищої освіти бакалавра здійснюється за спеціальностями:
1. Право;
2. Правоохоронна діяльність;
3. Психологія.

Майбутнім студентам 1

Майбутнім студентам 2

X
X