Відділ виховної, соціальної роботи та дозвілля

Поштова адреса: 03035, Україна, Київ , Солом’янська площа, 1
Адреса електронної пошти: [email protected]

Заступник начальника відділу - Грибан Андрій Петрович, майор поліції.

Відділ виховної, соціальної роботи та дозвілля є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ, що забезпечує організаційно-методичну роботу, спрямовану на підвищення авторитету поліції, формування та розвиток в учасників освітнього процесу особистої відповідальності за виконання вимог Конституції та законів України, вірності Присязі, формування особистої відповідальності за свідоме виконання правил етичної поведінки поліцейських, високої духовної культури і моральних якостей, почуття патріотизму, державного світогляду, підтримання позитивного соціально-психологічного клімату в колективах, підвищення культурного і професійного рівня співробітників, створення умов для всебічного гармонійного розвитку особистості, творчих здібностей, сприяння змістовному дозвіллю, соціальну підтримку працівників і ветеранів академії.

Відділ виховної, соціальної роботи та дозвілля організовує роботу з особовим складом академії за напрямками:

- виховна робота;

- соціальна робота;

- культурно-масова робота та організація дозвілля.

Функції відділу виховної, соціальної роботи та дозвілля:

1. Виховання висококваліфікованих фахівців, створення спільно з іншими службами академії необхідних умов, для їх професійного та морального їх становлення.

2. Надання допомоги керівникам структурних підрозділів в організації індивідуально-виховної роботи з особовим складом та культурно-освітніх заходів, у формуванні позитивного морально-психологічного клімату в колективах.

3. Супроводження освітнього процесу та службової діяльності особового складу – комплекс організаційних, педагогічних заходів, спрямованих на формування й розвиток професійно-важливих особистісних якостей та психологічної готовності особового складу до службової діяльності.

4. Активна участь у зміцненні дисципліни та законності.

5. Посилення національно-патріотичного, морально-етичного та художньо-естетичного виховання молодого покоління.

6. Підвищення професійного, культурного та загальноосвітнього рівня учасників освітнього процесу.

7. Організація і проведення культурно-мистецьких заходів, урочистостей з нагоди державних свят та пам’ятних дат тощо. Залучення молоді до участі у творчих колективах академії.

8. Аналіз, узагальнення та поширення нових форм і методів виховної роботи.

9. Сприяння соціальному захисту та підтримці здобувачів вищої совіти, ліцеїстів, працівників та членів їх сімей, ветеранів органів внутрішніх справ (поліції), членів сімей співробітників, що загинули при виконанні службових обов’язків (АТО/ООС), учасників бойових дій, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей. Сприяння захисту честі і гідності постійного і перемінного складу академії.

10. Координація та управління діяльністю груп виховної, соціальної роботи та дозвілля навчальних підрозділів НАВС. Надання їм методичної та практичної допомоги, здійснення контролю за цими напрямками.

11. Надання допомоги у роботі громадських формувань, у тому числі курсантського (студентського) самоврядування, ветеранів органів внутрішніх справ (поліції), учасників бойових дій, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK
X
X