Відділ організації служби

Поштова адреса: 03035, Україна, Київ , Солом’янська площа, 1, НАВС
Тел.: 520-08-54, вн. тел.: 11-18
Адреса електронної пошти: [email protected]

Відділ організації служби (далі – ВОС) є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ.

Структура та управління ВОС:

Безпосереднє керівництво роботою ВОС здійснює його начальник, який призначається і звільняється з посади ректором Національної академії внутрішніх справ.

Спрямовує і координує роботу ВОС проректор Національної академії внутрішніх справ.

Бездоганна організація служби особовим складом навчального закладу – один із пріоритетних напрямів діяльності відділу організації служби, що є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ.

До 2000 року функції відділу виконував організаційно-стройовий відділ під керівництвом проректора по строю – начальника відділу Павлівського М.К. та заступника начальника відділу Пилипенка М.П. На виконання наказу МВС України від 10 липня 2000 року № 453 був створений окремий структурний підрозділ – Відділ організації служби. Очолює відділ начальник, який призначається і звільняється з посади ректором НАВС та безпосередньо підпорядковується проректору академії Сербину Р.А.

За історію існування керівниками відділу були: Требунський В.М. (начальник відділу у 2000–2001 рр.), Юзик Л.Б. (начальник відділу у 2001–2003 рр.), Яцина О.Г. (заступник начальника відділу – начальник комендатури академії у 2001–2003 рр., начальник відділу у 2003–2010 рр.), Швець Д.В. (начальник відділу у 2010–2016 рр), Подік Л.В. (заступник начальника відділу – начальник комендатури академії у 2003–2005 рр.), Кротюк А.М. (заступник начальника відділу організації служби у 2006–2010 рр.), Крутогуз О.В. (заступник начальника відділу організації служби у 2010–2016 рр.), Дурнов Є.С. (начальника відділу організації служби у 2016–2021 рр.), Сіваков В.П. (заступник начальника відділу організації служби у 2016–2021 рр.)

Відділ у своїй діяльності керується законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Колегії МВС України, наказами та дорученнями МВС України, НП України, Статутом Збройних сил України (окремими розділами), наказами НАВС, рішеннями Вченої ради та ректорату академії, Положенням про академічну доброчесність у НАВС, Антикорупційною програмою МВС України та НАВС, а також положенням «Про відділ організації служби Національної академії внутрішніх справ» затвердженого наказом НАВС №229 від 18.02.2020 року.

Основними завданнями відділу є:

- Охорона й оборона академії, організація пропускного режиму, контроль за дотриманням внутрішнього розпорядку дня, розподіл і проведення комплексу заходів з військово – мобілізаційної роботи та цивільного захисту, підтримання бойової готовності особового складу.

- Контроль за станом дотримання внутрішнього порядку та службової дисципліни.

- Контроль пропускного режиму на території структурних підрозділів академії.

- Здійснення контролю за збереженням зброї, боєприпасів, спецзасобів, їх видачою та їх повернення.

- Перевірка стану готовності особового складу академії до дій за сигналом оповіщення, а також у разі настання особливого періоду.

- Організація проведення мобілізаційної роботи та цивільного захисту.

- Координація роботи структурних підрозділів академії щодо організації служби та охорони споруд і території академії.

- Контроль за виконанням розпорядку дня особовим складом структурних підрозділів академії.

- Підготовка особового складу до несення служби.

- Контроль за виконанням працівниками та здобувачами вищої освіти академії вимог статутів та правил носіння однострою поліцейського та ділового стилю.

- Проведення профілактичної роботи серед особового складу академії.

- Дотримання режиму секретності, антикорупційного законодавства.

Основні напрями діяльності відділу:

- Здійснення роботи у тісному контакті з черговою зміною навчально-наукових інститутів, факультету, юридичного ліцею і вирішення покладених на відділ завдань у взаємодії зі структурними підрозділами академії, ГУНП у місті Києві та в областях.

- Забезпечення негайного реагування на повідомлення, що надходять до чергової зміни академії, оперативного управління силами і засобами під час забезпечення публічної безпеки і порядку, при ліквідації наслідків стихійного лиха, катастроф, при ускладненні епідеміологічної обстановки та в інших випадках.

- Введення ступенів готовності, контроль за діями по оперативних планах, підтримання зв'язку з черговими службами МВС України, ГУНП у місті Києві та областях.

- Своєчасне інформування керівництва академії про обстановку на території структурних підрозділів, підготовка та передача інформації в установленому порядку інстанціям, а також зацікавленим організаціям та відомствам.

- Прийом заяв та повідомлень про правопорушення з боку осіб з числа постійного та перемінного складу та організація негайного реагування на них.

- Забезпечення збереження службової документації, озброєння, спецзасобів, засобів зв'язку, індивідуального захисту та іншого майна.

- Підтримання внутрішнього порядку, службової дисципліни, перепускного режиму, забезпечення контролю за станом охорони приміщень.

- Забезпечення проведення урочистих заходів за участю особового складу академії.

- Надання довідкової інформації при зверненні посадових осіб та громадян з питань роботи академії та її служб.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK
X
X