Відділ логістики

Поштова адреса: 03035, м. Київ, Солом'янська площа, 1
Адреса електронної пошти: vorpl@naiau.kiev.ua

Відділ логістики є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ. Спрямовує та координує роботу відділу проректор НАВС підполковник поліції  Запотоцький Андрій Петрович.

Начальник відділу - майор поліції Гордієв Олександр Петрович,  каб. 306 (гуртожиток), тел. 520-07-67, вн.тел.11-08.

Заступник начальника відділу логістики - завідувач відділення речового забезпечення підполковник поліції Даниленко Таїса Миколаївна.

Заступник начальника відділу логістики - Романюк Михайло Леонідович.

Заступник начальника відділу логістики - завідувач відділення матеріально-технічного забезпечення майор поліції Пономаренко Наталія Павлівна.

До відділу логістики входять:

 • відділення речового забезпечення
  • Відділення речового забезпечення очолює підполковник поліції Даниленко Таїса Миколаївна, тел. 206-79-06, вн. 14-36, каб. 307.

   Основним завданням підрозділу є забезпечення :

   - постійного та перемінного складу одностроєм поліцейських, згідно з нормами належності, передбаченими державними та відомчими нормативним актами;

   - ліцеїстів юридичного ліцею ім. Я.Кондратьєва форменим одягом та речовим майном;

   - спеціальним одягом відповідних категорій працівників;

   - гуртожитки академії постільною білизною та м’яким інвентарем;

   - парадного розрахунку одностроєм поліцейських;

   До складу відділення речового забезпечення входить ательє для надання послуг по пошиттю та ремонту однострою поліцейських.

 • відділення матеріально-технічного забезпечення
  • Відділення матеріально-технічного забезпечення очолює завідувач відділення - заступник начальника ВОРПЛ майор поліції Пономаренко Наталія Павлівна, тел. 245-42-47, вн. тел.13-70, каб.504 (гуртожиток).

   Основні завдання та функції відділення матеріально-технічного забезпечення:

   - відповідно до потреби організовує забезпечення особового складу:технічними засобами навчання, комп’ютерною та оргтехнікою; меблями; канцелярським приладдям; господарчим інвентарем; екстреним обслуговуванням та ремонтом комп’ютерної і оргтехніки; виробами з уособленим логотипом.

   - бере участь у підготовці річних планів закупівель товарів, робіт та послуг, враховуючи кошторисні призначення та загальну потребу.

   - організовує моніторинг співвідношення цінової політики і якості товарно-матеріальних цінностей, робіт та послуг.

   - організовує роботу складського господарства з урахуванням забезпечення оптимального обсягу запасів товарно-матеріальних цінностей, здійснює облік та контроль за лімітами видачі основних засобів та малоцінних матеріалів.

   - організовує збір, складування і здачу комерційних відходів (металобрухт), дорогоцінних металів, макулатури, скла тощо.

 • відділення озброєння
  • Відділення озброєння очолює завідувач майор поліції Довгий Вячеслав Вікторович, тел. 249-09-32, вн. 13-31, каб.308.

   Основними завданнями та функціями відділення озброєння є організація і своєчасне забезпечення підрозділів академії табельною зброєю і боєприпасами, засобами індивідуального бронезахисту і активної оборони, спорядженням до зброї.

 • відділення зв’язку
  • Відділення очолює підполковник поліції Шевчук Олександр Анатолійович, тел. 206-79-26, вн. тел. 13-15, каб.102 (гуртожиток).

   Забезпечення підрозділів академії якісним зв’язком – один із пріоритетних напрямів діяльності відділення зв’язку відділу організації роботи підрозділів логістики Національної академії внутрішніх справ.

   Основні завдання:

   - експлуатація, обслуговування, удосконалення стаціонарного комплексу технічних засобів зв’язку для забезпечення підрозділів академії якісним зв’язком.

   - забезпечення експлуатації засобів зв’язку, надійного функціонування телефонного, документального, радіозв’язку в академії.

   - впровадження сучасних технологій у галузі телекомунікацій та зв’язку в діяльність академії.

   - технічне обслуговування та ремонт засобів зв’язку, що експлуатуються підрозділами академії.

 • відділення протипожежної безпеки та профілактики
  • Відділення очолює капітан поліції Полуян Олександр Владиславович, тел. 206-79-07 вн. тел. 12-72, каб. 513 (гуртожиток).

   Бездоганне дотримання правил пожежної безпеки постійним та перемінним особовим складом навчального закладу – один із пріоритетних напрямків діяльності відділення протипожежної безпеки НАВС.

   Основними завданнями відділеннями є:

   - проведення пожежно-профілактичної роботи по попередженню пожеж та розроблення комплексних заходів щодо поліпшення пожежної безпеки на об’єктах академії;

   - здійснення контролю за виконанням та дотриманням вимог правил пожежної безпеки на об’єктах академії та надання методичної і практичної допомоги з цих питань;

   - розслідування причин та наслідків пожеж, їх облік та аналіз.

   Надання практичної та методичної допомоги в організації і проведенні з працівниками академії спеціального навчання, протипожежних інструктажів та перевірки знань з питань пожежної безпеки.

 

Основними функціями відділу є:

-  організація забезпечення підрозділів академії необхідними матеріально-технічними ресурсами у межах державного фінансування;

- організаційно-методичне керівництво, координація та контроль діяльності структурних підрозділів академії з питань матеріально-технічного забезпечення, раціонального використання матеріальних ресурсів;

-  вдосконалення та запровадження нових методів організації роботи в тому числі шляхом використання сучасних інформаційних технологій. Забезпечення належних умов для проживання мешканців гуртожитків, а також сприяння організації проведення дозвілля.Забезпечення матеріалами для оновлення, реконструкції, поточних та капітальних ремонтів основних фондів;

забезпечення постійного та перемінного особового складу академії матеріально-технічними засобами, речовим майном, засобами зв’язку та протипожежного захисту, озброєнням, боєприпасами тощо згідно з нормами та табелями належності, передбачених нормативно-правовими актами.

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X