Оркестр

Поштова адреса: 03035, Україна, Київ , Солом’янська площа, 1.
Адреса електронної пошти: [email protected]

Роллє Андрій Львович,
диригент оркестру, робочий телефон 520-06-16.

Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності.

Оркестр є структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ і покликаний сприяти патріотичному та культурному вихованню особового складу академії, покращенню його стройової виучки. Діяльність оркестру спрямовується на виховання особового складу в дусі беззавітної відданості народові України, Конституції України, бездоганного виконання свого службового обов’язку, забезпечення високої культури поведінки. Співробітники оркестру у своїй діяльності керуються Конституцією України та законами України, Положенням про духові оркестри системи МВС України, наказами та дорученнями МВС України, ректора Національної академії, методичними рекомендаціями начальника оркестрів МВС України та Положенням про оркестр Національної академії внутрішніх справ. Оркестр очолює диригент – Роллє Андрій Львович.

Посади в оркестрі комплектуються особами, які мають відповідну фахову музичну освіту за спеціальністю «Духові та ударні інструменти» та «Інструменти естрадного оркестру», мають досвід і хист до роботи в оркестрі. Оркестр є професійно-творчим колективом, покликаний засобами музичного мистецтва сприяти вихованню, стройовій виучці та підвищенню морального духу та культури особового складу. Діяльність оркестру полягає у музичному забезпеченні ритуалів, суспільно-політичних, культурно-масових і спортивних заходів та стройової підготовки покликана сприяти та підтримувати у особового складу НАВС високі морально-психологічні якості, свідому дисципліну, глибоке усвідомлення святості та непорушності Присяги на вірність народові України, відпрацювання чіткої злагодженості дій особового складу та підрозділів. Концертно-просвітницька робота оркестру сприяє розвитку естетичного та духовного виховання особового складу НАВС. З цією метою використовуються різні форми концертно-просвітницької роботи (тематичні концерти, концерти-лекції, концерти на замовлення, плац-концерти). Надання методичної допомоги самодіяльності здійснюється під час підготовки до виступів на концертах учасникам в академії та інших музичних проектах.

Основні завдання оркестру НАВС: брати участь в проведенні урочистих заходів, святкувань, відзначень знаменних подій у НАВС, МВС України, державі; надавати музичне оформлення під час проведення стройових занять з особовим складом, в тому числі, під час підготовки до військових парадів та інших заходів, присвячених державним та професійним святам; забезпечувати музичне супроводження військових ритуалів при похованні померлих співробітників НАВС, ветеранів ОВС – колишніх працівників академії; виступати в концертах для особового складу органів та підрозділів, працівників, службовців та їх сімей, на підприємствах, в закладах освіти та підрозділах МВС України; для працівників на підприємствах, в організаціях, а також в будинках культури, міських парках та інших концертних місцях; на радіо, телебаченні та для звукозапису.

CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK
X
X