Змагання з гирьового спорту в ННІ № 1 НАВС

31-01-2020 Переглядів: 969

Залучення здобувачів вищої освіти до спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи – один із пріоритетних напрямів діяльності кафедри спеціальної фізичної підготовки. Популяризацію здорового способу життя серед курсантів і слухачів здійснюють як під час аудиторних, так і позааудиторних занять, серед яких чільне місце посідають секційна робота за видами спорту й змагання.

Одним із професійно-прикладних видів спорту, який активно розвивається в академії, є гирьовий спорт. Систематичні навчально-тренувальні заняття створюють передумови для успішного формування рухових умінь і навичок застосування поліцейських заходів примусу, сприяють комплексному розвиткові основних фізичних якостей і важливих для правоохоронців вольових рис.

30 січня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки провели змагання з гирьового спорту серед здобувачів 1-го курсу ННІ № 1.

На початку спортивного заходу заслужені майстри спорту України з гирьового спорту завідувач кафедри, доктор педагогічних наук майор поліції Валентин Бондаренко й доцент кафедри, кандидат юридичних наук майор поліції Андрій Мартишко провели майстер-клас та особисто продемонстрували здобувачам техніку виконання змагальних вправ.

У змаганнях взяли участь як юнаки, так і дівчата. Особисту першість серед юнаків визначали в чотирьох вагових категоріях, серед дівчат – в абсолютній ваговій категорії.

У ваговій категорії до 70 кг перемогу здобув курсант 104 н.г. Євгеній Циганник; 2-ге місце посів Антон Татаров (105 н.г.); 3-тє місце виборов Владислав Юзвак (111 н.г.).

У ваговій категорії до 80 кг переміг Назар Муренко (107 н.г.); 2-ге місце – Максим Буртолік (105 н.г.); 3-тє – Юрій Лопатко (110 н.г.).

У категорії до 90 кг найсильнішим гирьовиком 1-го курсу став Богдан Распутний (102 н.г.); 2-ге місце посів Владислав Прокопенко (105 н.г.); 3-тє – Іван Гайдак (102 н.г.).

Перемогу у важкій вазі (понад 90 кг) виборов Денис Лозицький (106 н.г.); 2-ге місце здобув Владислав Цоток (106 н.г.).

Найсильнішою учасницею змагань стала Анна Строганова (108 н.г.); 2-ге місце виборола Яна Войтович (111 н.г.); 3-тє – Яна Аверіна (102 н.г.).

У командному заліку впевнену перемогу здобули представники 111 н.г.; на другій сходинці п’єдесталу – команда 104 н.г.; третє місце – 102 н.г.