Змагання з гирьового спорту в ННІ № 1 НАВС

04-02-2021 Переглядів: 766

Популяризацію здорового способу життя серед здобувачів вищої освіти працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки НАВС забезпечують як під час аудиторних, так і позааудиторних занять. Зокрема, чільне місце посідають секційна робота за видами спорту й змагання.

Одним із професійно-прикладних видів спорту, який активно розвивається в академії, є гирьовий спорт. Систематичні навчально-тренувальні заняття створюють передумови для успішного формування рухових умінь і навичок застосування поліцейських заходів примусу, сприяють комплексному розвиткові основних фізичних якостей і важливих для правоохоронців вольових рис.

3 лютого науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки провели змагання з гирьового спорту серед здобувачів ННІ № 1.

На початку спортивного заходу заслужені майстри спорту України з гирьового спорту завідувач кафедри, доктор педагогічних наук майор поліції Валентин Бондаренко й доцент кафедри, кандидат юридичних наук майор поліції Андрій Мартишко провели майстер-клас та особисто продемонстрували здобувачам техніку виконання змагальних вправ.

У спортивному заході взяли участь як юнаки, так і дівчата. Особисту першість серед юнаків визначали в п’яти вагових категоріях, серед дівчат – у двох.

У ваговій категорії до 65 кг перемогу здобув Нікіта Рішко (104 н.г.); 2-ге місце посів Максим Василевич (110 н.г.); 3-тє місце виборов Денис Малей (101 н.г.).

У ваговій категорії до 75 кг переміг Андрій Шамрай (111 н.г.); 2-ге місце посів Роман Бурковський (103 н.г.); 3-тє – Владислав Керосіна (101 н.г.).

У категорії до 85 кг найсильнішим гирьовиком став Павло Борбелюк (109 н.г.); 2-ге місце посів Максим Булава (102 н.г.); 3-тє – Максим Велько (102 н.г.).

Перемогу у ваговій категорії до 95 кг виборов Олександр Калініченко (110 н.г.); 2-ге місце здобув Андрій Гуляєв (211 н.г.); 3-тє – Денис Басевич (109 н.г.).

У важкій вазі (понад 95 кг) переміг Кирило Червоноштан (113 н.г.); 2-ге місце посів Юрій Вдовин (103 н.г.).

Найсильнішою учасницею змагань серед дівчат у ваговій категорії до 65 кг стала Яна Войтович (211 н.г.); 2-ге місце виборола Тетяна Борисюк (101 н.г.); 3-тє – Ангеліна Різніченко (104 н.г.).

У ваговій категорії понад 65 кг перемогла Аліна Мевша (101 н.г.).

У командному заліку впевнену перемогу здобули представники 110 н.г.; на другій сходинці п’єдесталу – команда 113 н.г.; третє місце – 101 н.г.

Вітаємо переможців і призерів, а всім учасникам зичимо перемог у подальших змаганнях!