Змагання з армреслінгу

15-03-2016 Переглядів: 612

Багато курсантів та студентів факультету №3 займаються спортом. Хтось полюбляє командні види такі як футбол, баскетбол, волейбол, а комусь до вподоби єдиноборства, гімнастика чи легка атлетика. Одним з найбільш демократичних і «мирних» видів єдиноборств є армреслінг. В Україні він стрімко розвивається, адже на відміну від інших видів спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс на перемогу. Основне – бути сильним, спритним і витривалим.

12 березня відбулися відбіркові змагання факультету №3 (м. Івано-Франківськ) з армреслінгу. Переможці визначалися як в командному, так і в особистому заліку. В напруженій боротьбі серед семи команд першість здобув 105 взвод, друге місце посів – 103 і бронзу виборов 102 взвод. В індивідуальному заліку найсильнішим виявився курсант 106 взводу Валентин Романюк, друге місце у Володимира Дубія (104 взвод) і третє місце – Владислав Заєць (102 взвод).

Як учасники, так і вболівальники отримали масу позитивних емоцій під час змагань, адже відомо, що під час фізичних навантажень в організмі виробляються так звані «гормони щастя» – ендорфіни. Завдяки цим гормонам людина відчуває прилив енергії, істотно підвищується працездатність та поліпшується настрій.