Вольова перемога!

23-10-2014 Переглядів: 581

22 жовтня відбувся п’ятий тур чемпіонату Футбольної асоціації студентів Києва.

Цього разу наша команда приймала об’єднану збірну команду Національного університету фізичного виховання і спорту України та Міжнародної академії управління персоналом (НУФВСУ-МАУП).

Матч традиційно проходив на стадіоні «Козак-Арена» в с. Петропавлівська Борщагівка. Футболісти даної збірної – це, як правило, професіонали та випускники футбольних клубів України, більшість із яких перебувають на контрактній основі у футбольних командах чемпіонату України і футбол для них це не просто хоббі, а виключно робота. У сезоні 2013-2014 року НАВС зустрічався із НУФВСУ-МАУП на стадіоні ЦСФП «Віта-Поштова».

Тоді наші хлопці поступилися із мінімальним рахунком 0:1. Цього разу фізкультурники були налаштовані не менш радикально і приїхали за перемогою. Проте гравці ФК «Динамо-Академія» НАВС були іншої думки. Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою господарів поля – гол-красень на останніх хвилинах забив гравець «силовиків» Василь Лавренюк, який у другому таймі подвоїв рахунок, таким чином оформивши дубль. 2:0 і здавалося перемога в руках, але «фізкультурники» додають у швидкості і, скориставшись помилкою у захисті, скорочують рахунок – 2:1, через деякий час невпевнена гра голкіпера НАВС Миколи Дудіка призводить до того, що НУФВСУ-МАУП відновлює статус КВО.

Рахунок на табло стає 2:2 і до закінчення гри залишається близько 15-ти хвилин. НАВС, не маючи права на втрату чергових балів, із усіх сил додає в швидкості і техніці, демонструючи декілька відмінних контр-атакуючих випадів, але «фізкультурники» дивом відбиваються. 78-ма хвилина стала ключовою в матчі – гравець команди НАВС Ігор Кедик розводить воротаря і м’яч у різні сторони й пробиваючи поруч зі стійкою, забиває третій, як виявилось переможний гол.

У підсумку фінальний свисток головного судді, арбітра національної категорії Станіслава Баклажка сигналізує про завершення двобою, а це означає що ФК «Динамо-Академія» НАВС сенсаційно перемагає збірну команду «майстрів» НУФВСУ-МАУП з рахунком 3:2 та одночасно переміщується на першу сходинку турнірної таблиці Вищої ліги.

Наступної середи, 29 жовтня, наша збірна прийматиме вдома учасника чемпіонату України – збірну команду Київського Національного університету технологій і дизайну - ФК «Легпром» Київ. Всі бажаючі можуть підтримати свою улюблену команду, як і завжди гра відбудеться в 15.00 на стадіоні «Козак-Арена».