Вдалий старт «Динамо–Академії»

20-09-2019 Переглядів: 612

19 вересня стартував ХХІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО (сезону 2019/2020 років). В дебютному матчі сезону збірна команда НАВС «Динамо–Академія» завітала на гостини до команди «Економіст» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

На 7 хв. зустрічі «динамівці» перемагали з рахунком 0:2. Протягом першого тайму команда академії відзначилася ще тричі та одного разу пропустила з 11-ти метрової позначки.

У другому таймі в команді НАВС на полі з’явилися молоді гравці-першокурсники. «Динамо–Академія» продовжувала контролювати матч, постійно загрожуючи воротам суперника. «Економіст» захищалася та іноді контратакувала. Підсумковий рахунок зустрічі – 2:8 на користь «Динамо–Академії».

Впевнено перегравши суперника в першому матчі чемпіонату, збірна команда НАВС очолює групу «А» та продовжує підготовку до наступної гри. Суперником «Динамо–Академії» буде команда «Легпром» Київського національного університету технологій та дизайну, з якою зустрінуться на стадіоні «Віта–Арена» на базі ННІ № 1 (с. Віта-Поштова) НАВС.