Успішний результат на чемпіонаті з плавання

30-11-2020 Переглядів: 423

27 листопада на базі Національного транспортного університету відбувся чемпіонат з плавання серед команд правоохоронних органів столиці. Турнір з плавання став завершальним етапом комплексних змагань «Динаміада–2020» серед силових структур м. Києва, і саме від нього залежав остаточний результат загального рейтингу команд, які брали участь у змаганнях.

В індивідуальному запливі срібним призером змагань став курсант ННІ № 3 НАВС рядовий поліції Валерій Губенко. У командній естафеті збірна Національної академії внутрішніх справ посіла друге місце, поступившись лише декількома секундами постійному чемпіону цих змагань – команді Національної гвардії. Третю та четверту сходинки розділили між собою збірні Національної поліції та рятувальників столиці.

У завершальному турнірі команда Національної академії внутрішніх справ успішно відірвалася в загальному рейтингу від решти команд і, за попередніми підрахунками, лідирує в комплексних змаганнях «Динаміада–2020» серед правоохоронних органів м. Києва.