Упевнена перемога над сильним суперником

06-11-2020 Переглядів: 391

6 листопада на базі ННІ № 1 (с. Віта-Поштова) НАВС відбувся черговий матч ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти між збірними Національної академії внутрішніх справ та Національного університету фізичного виховання і спорту. Очікували цікаву й напружену гру, адже чемпіон Чемпіонату України серед студентів приймав переможця Універсіади.

Обидві команди виставили найпотужніший склад, який спрямував усі зусилля на перемогу.

Перший тайм розпочався активним штурмом воріт суперника, результатом якого став рахунок 2:0 на користь господаря. Автори голів – Ярослав Кругляк і Денис Ткач.

У другому таймі команда суперника намагалася зрівняти рахунок, тож грала упевненіше, перебравши ініціативу на себе, і навіть забила гол. Однак третій гол, автором якого був Василь Чекед, став вирішальним у цьому протистоянні. Фінальним свистком арбітри зафіксували рахунок 3:1 на користь команди «Динамо-Академія».

Вітаємо наших гравців з черговою перемогою!