Участь курсантів в змаганнях з легкоатлетичного кросу

21-09-2015 Переглядів: 456

19 вересня курсанти Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції взяли активну участь у легкоатлетичному кросі у складі збірної НАВС. Захід відбувся у рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України, який був проведений у столичному парку «Відрадний».

Боротьба виявилась надзвичайно напруженою, оскільки чимало команд з інших вишів, технікумів та училищ Києва хотіли довести свою першість та перемогти. У змаганнях брали участь справжні професіонали легкоатлетичного кросу, майстри спорту міжнародного класу, але, не зважаючи ні на що, представники нашого вишу показали гідний результат.

Так, у підсумку змагань Національна академія внутрішніх справ в легкоатлетичному кросі на 1000 м. в командному заліку посіла 1-ше призове місце, а в особистій першості курсанти вдало показали наступні результати:

- 2 місце серед чоловіків виборов курсант 2 курсу ФПФПС Артем Буртак;

- 2 місце серед жінок – виборола курсант 2 курсу ФПФПС Алла Семижон;

- 3 місце серед жінок виборола курсант 2 курсу ФПФПС Лілія Кушнірук;

Отже привітаємо переможців та побажаємо їм і в подальшому плідної праці, високих спортивних досягнень та життєвих перемог.