Срібні призери чемпіонату України з поліатлону

23-09-2019 Переглядів: 782

21 вересня в м. Києві відбувся Чемпіонат України з літнього поліатлону, в якому взяли участь команди з усіх регіонів України. На спортивний захід було запрошено команду НАВС. Академія відома потужним осередком службово-прикладних видів спорту, зокрема поліатлону.

Поліатлон – один із видів багатоборств, де спортсмен має пройти заплановані етапи. Програма включала такі дисципліни, як стрільбу з пістолета, плавання на дистанцію 100 м, біг на спринтерську дистанцію 100 м та забіг для дівчат на 2 км, а для хлопців на 3 км. Після кожної пройденої дисципліни спортсмен отримує відповідну кількість очок.

Третє місце чемпіонату посів Іван Жовтовський (4-й курс, ННІ № 3). Переможцем у віковій категорії +50 став старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Юрій Корнійчук. Серед жінок чемпіонкою стала Божена Завадська (4-й курс, ННІ № 1). Не вистачило декількох очок Валерію Губенку (2-й курс, ННІ № 3), щоб посісти призове місце. За підсумками набраних очок кожного із членів команди збірна академії посіла друге місце в чемпіонаті, поступившись збірній Харківського національного університету внутрішніх справ.

Слід відзначити клопітку роботу тренера збірної команди НАВС Юрія Корнійчука, який відповідає за роботу секції, а також виховує справжніх спортсменів.