Ще одна бронзова медаль у скарбничку

28-11-2014 Переглядів: 442

З 20 до 24 листопада 2014 року у м. Наріта-Сіті (Япония) проходив чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо. До Японії прибули 550 спортсменів з 82 країн світу, що є рекордним показником. За висловами самих учасників змагань, вони пройшли на високому організаційному та спортивному рівні. Медалі розлетілись по всьому світу, адже володарями нагород стали представники 22 країн.

Національну академію внутрішніх справ на змаганнях гідно презентував викладач кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки ННІПФЕК капітан міліції Сергій Чорний, який у ваговій категорії до 52 кг виборов третє місце. У загальнокомандному заліку збірна команда України посіла 6 місце, завоювавши сім медалей - одну золоту і шість бронзових.

Варто зазначити, що у Національній академії значна увага приділяється фізичному вихованню майбутніх правоохоронців, тож викладачі мають власним прикладом доводити, що вартовий правопорядку зобов’язаний володіти не лише міцними теоретичними знаннями, а й бути фізично загартованим.