Розгром від «Динамо-Академія»

27-04-2018 Переглядів: 586

27 квітня відбувся 13 тур чемпіонату Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК), в якому команда "Динамо-Академія" зустрічалась з командою Київського національного університету культури і мистецтв.

Після стартового свистка арбітра наші хлопці відразу розпочали натиск на ворота суперника, із вбивчих позицій двічі пробивав Сергієнко Сергій, небезпечно після стандартів пробивав Саливон Денис, але у всіх випадках команду суперника віртуозно рятував воротар.

Після того, як ми змарнували декілька стовідсоткових моментів, спрацювало неписане правило футболу: «Не забиваєш ти – забивають тобі» і знову після непорозуміння між захисниками, гравець команди КНУКІМ виходить віч-на-віч з нашим голкіпером і на 15-й хвилині робить рахунок 1:0.

Після пропущеного м’яча розпочався вже справжній штурм воріт суперника. Масовані атаки увінчалися забитим голом на 22-й хвилині після потужного удару із-за меж штрафного майданчика Ширая Дмитра першим на «добиванні» був Сергієнко Сергій 1:1. Ще за п’ять хвилин вдало замкнув передачу з флангу Лонський Максим 1:2. Під завісу першого тайму наші хлопці зуміли провести ще дві результативні атаки на 42-й хвилині м’яч після подачі з кутового забив Гноєвський Павло 1:3, а ще за хвилину відзначився Слободян Владислав, установивши рахунок першої половини зустрічі 1:4 на користь НАВС.

В другому таймі картина гри не змінилася, команда академії атакувала, команда суперника відбивалася, на 52-й хвилині вдалося оформити дубль Сергієнку Сергію, і вже на 83-й у воротах суперника залишив свій «автограф» і Троцик Костянтин.

Однак, маючи досить відчутну перевагу, наші гравці дещо розслабилися і порушили правило у власному карному майданчику, за що арбітр матчу призначив 11-ти метровий штрафний удар, який гравець КНУКІМу успішно реалізував 2:6.

Наша команда здобуває три очки і маючи в своєму активі 20 пунктів продовжує боротьбу за п’єдестал пошани в чемпіонаті ФАСК.