Призові місця з гирьового спорту

30-09-2015 Переглядів: 538

Академія завжди славилась спортивними досягненнями своїх вихованців, які за час існування вишу прославляли її не лише на теренах України, а й далеко за її межами.

Так, наприкінці вересня, в місті Бориспіль, Федерація гирьового спорту України на чолі з керівником Юрієм Щербиною провели змагання з гирьового спорту, присвячені тисячоліттю з дня його заснування, а саме двоборства серед чоловік в ривкові та поштовхові гир вагою 24 кілограми та у ривку серед жінок гирею 16 кілограмів, де збірна команда Національної академії внутрішніх справ взяла активну участь і виборола високі нагороди.

У змаганнях приймали участь прославлені гирьовики України та заслужені майстри спорту, які демонстрували свою неперевершену професійну майстерність, але незважаючи на це, академія гідно змогла дати відсіч. До складу команди академії увійшли : Губаренко Тара, 3 курс ФПСКМ (в категорії до 60 кг зайняв 1 місце), Іващук Олег, 2 курс ФПКСП (в категорії до 65 кг зайняв 2 місце), Островерхов Денис, 2 курс ФПКСП (в категорії до 65 зайняв 1 місце), Бондаренко Богдан, 3 курс ФПККМ (в категорії до 75 кг зайняв 2 місце), Бутков Максим, 3 курс ФПККМ (в категорії до 90 кг зайняв 1 місце), Бондар Богдан (2курс ФПКСП) та Мацюк Василь (здобувач магістратури, капітан команди), які зайняли гідні місця на п’єдесталі слави.

У запеклій боротьбі в загальнокомандному заліку, з поміж 7 команд, академія виборола почесне 1 місце. В подальшому досягнення гирьовиків будуть тільки примножуватись і прославляти славне ім'я нашого інституту як структурного підрозділу Національної академії внутрішніх справ.