Переможений «Переможець»

04-06-2014 Переглядів: 479

Нова форма стала «фартовою» у 1/16 розіграшу кубку м. Києва серед дорослих команд столичної федерації футболу. У середу 21 травня на центральному стадіоні НАВС «Віта-Арена» футболісти ФК «Динамо-Академія» приймали гостей лівого берегу - ФК «Переможець». Для проведення матчу курсантами 1 курсу ЦСФП були створені всі необхідні умови, а саме - було відмінно підготовлене поле та організована «палка» підтримка з-боку вболівальників. Домашні стіни дали свої плоди….

Вже з перших хвилин «біло-голубі» заволоділи ігровою ініціативою, суперник же у свій час не міг нічого вдіяти і лише відбивався від своїх воріт. У першій 15-ти хвилинці, внаслідок відмінно проведеної комбінації, у ворота ФК «Переможець» залетів перший м`яч, відзначився Юрій Преварський. Через 5 хвилин рахунок було подвоєно – Антон Антоненко з десяти метрів «розстріляв» ворота гостей. На 30-й хвилині динамівці заробили право на штрафний біля воріт суперника, який вдало виконав Владислав Горщинський, поклавши «смугастого» у ліву дев`ятку воріт – 3:0. Від такого перебігу подій «переможці» виразно «потухли» та почали сваритися між собою – видно це не входило в їхні плани. А тим часом Кедик Ігор вколотив четверту «пулю» під поперечину опонентів - 4:0. Крапку ж у першому таймі поставив Дмитро Олійник - 5:0.

Результат цілком задовольняв нашу команду і по перерві було зроблено відразу чотири заміни, з часом ще три – загалом у чемпіонаті дозволяється робити 7 замін. Право показати себе отримали курсанти першого курсу, які прийшли на зміну випускникам 2014 року та були заявлені до команди навесні. І хоча у таймі другому у ворота «переможця» більше не влітали м’ячі, проте ворота ФК «Динамо-академія» наші «дебютанти» залишили сухими. Отже у підсумку сухі 5:0.

Приємно відзначити, що на грі був присутній проректор НАВС, голова ФСК «Динамо-академія» полковник міліції Валерій Сокуренко, який по завершенні гри особисто потиснув руку кожному гравцю та пообіцяв що в подальшому керівництво академії ще більше сприятиме розвитку футболу у НАВС.

Керівництво та гравці ФК «Динамо-академія» щиро дякують ректору НАВС генерал-майору міліції Володимиру Васильовичу Чернєю за сприяння, підтримку, розуміння проблем та популяризацію футболу в академії, а також за надану можливість грати на прекрасному футбольному полі «Віта-Арена».

В суботу, 24 травня, напередодні виборів Президента України на стадіоні «Козак-Арена» с. Петропавлівська Борщагівка, відбудеться 5 тур чемпіонату м. Києва, (Перша ліга) де нашій команді протистоятиме потужний колектив ФК «СДЮШОР - 10». Запрошуємо всіх бажаючих та охочих підтримати нашу рідну команду. Початок 12.00 год.