Переконливий реванш

13-11-2014 Переглядів: 461

12 листопада відбувся 8-й тур чемпіонату Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК). ФК «Динамо-академія» НАВС приймав ФК «НПУ» імені М. Драгоманова.

«Силовики» давно чекали цієї зустрічі, адже саме «педагоги» близько п’яти місяців тому на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського у фіналі Кубку ФАСК позбавили нашу команду чергового трофею. Ми добре пам’ятаємо той невтішний день, адже тоді рідну команду прийшли підтримати близько трьох тисяч курсантів та офіцерів, а також працівників академії. НПУ забив єдиний гол на 16-й хвилині зустрічі і відбиваючись, протримався ще цілих 76 хвилин. Як не намагалися наші хлопці відновити рівновагу, але прикрі 0:1 на табло легендарного стадіону так і залишилися незмінними. Це сильно вдарило по футбольному авторитету НАВС, а гравці та тренерський штаб клубу пообіцяли ректорові, що віддячять «педагогам» у чемпіонаті Києва з усією «спортивною злістю».

Стартовий свисток головного арбітра матчу на стадіоні «Козак-Арени» пролунав рівно о 14.00. На гру наші хлопці вийшли надвмотивовані. З перших хвилин «академівці» дуже щільно притисли «педагогів» до власних воріт. НПУ не міг відшукати свою гру та найти себе на полі і грав майже без м’яча. Тотальний пресинг та ігрова ініціатива були повністю на боці НАВС. Лише самих кутових біля воріт НПУ за десять хвилин було подано цілих п’ять. Гості відбивалися як могли, часом навіть куди очі бачать, але натиску НАВС все ж не витримали на 15-й хвилині. Після відмінно проведеної комбінації «Лавренюк-Горщинський» - ФК «Динамо-Академія» НАВС виходить вперед - 1:0. Після перелому тиск на ворота НПУ не припинився, щоправда наші хлопці почали більше контролювати м’яч враховуючи вже свою половину поля – педагоги почали торкатися м’яча ще рідше. На 36-й хвилині рахунок було подвоєно – НАВС забиває другий гол і заставляє голкіпера НПУ вдруге діставати м’яча із власних воріт.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0, а по тому педагоги дещо зібрались та навіть змогли провести декілька небезпечних контратак. У середині другого тайму наші хлопці «добивають» знекровлених «педагогів», забиваючи таким чином третій гол. Наприкінці зустрічі НАВС мав ще декілька стовідсоткових моментів для взяття воріт, проте вдало зіграв воротар гостей, надійно розібравшись у складних для своєї команди ситуаціях. Фінальний свисток головного арбітра матчу фіксує переконливу перемогу «силовиків» над «педагогами» із сухим рахунком 3:0. НАВС «сідлає» першу сходинку турнірної таблиці Вищої ліги та бере «достойний реванш», таким чином «декласуючи» збірну футбольну команду НПУ імені М. Драгоманова.

Приємно, що підтримати рідну команду прийшло близько 15-ти курсантів навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції, які розіп’яли величезний банер та впродовж усієї гри надихали нашу команду на перемогу. Варто відзначити, що в наступну середу відбудеться останній, 9-й тур, першого кола чемпіонату, після якого команди вишів, які беруть участь у чемпіонаті ФАСК, аж до весни підуть на перерву. Щоправда, це не означає, що футбол у НАВС залягає у сплячку. Вже 25 листопада стартує Студентська ліга Фан-клубу ФК «Динамо» Київ та чемпіонат ФАСК з футзалу.