Переконлива перемога НАВС

03-11-2014 Переглядів: 516

У п’ятницю відбувся шостий тур чемпіонату з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів Києва.

Футбольний клуб «Динамо-Академія» НАВС приймав у себе в гостях ФК «Легпром», а точніше футбольну збірну команду Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД). Студенти цього вишу беруть участь у чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ, а отже перед нашими хлопцями стояло завдання не із легких. Протягом тижня у соціальних мережах проходило голосування з приводу того, хто стане переможцем пари, а сам матч серед даних команд отримав статус «головного» у шостому турі. Й усі ми, й усі наші найближчі переслідувачі, добре розуміли, що наша перемога виводила команду НАВС на першу сходинку турнірної таблиці, незалежно від результатів інших команд.

Перша 15-ти хвилинка заставила попсувати нерви тренерам та представникам обох команд. ФК «Легпром» прагнув усім довести, що він учасник чемпіонату України, а отже за класом стоїть вище ФК «Динамо-Академія». Футболісти нашої збірної доводили всім, що вони у цьому сезоні, не зважаючи ні на що, хочуть стати найсильнішою студентською командою столиці та завоювати золоті медалі чемпіонату. Бажання втілити мрію в життя розпочалося на 28-й хвилині, коли Василь Лавренюк (НАВС), завдяки допомозі партнерів по команді та індивідуальній майстерності забив перший гол - м’яч ефектно «поцілував» ліву стійку та пішов по периметру воріт, рахуючи квадрати на сітці. З мінімальною перемогою 1:0 на користь НАВС команди пішли на перерву.

У другому таймі тиск на ворота КНУТД не припинився, а навпаки збільшився. Захисники ФК «Легпром» стримували атаки ФК «Динамо-Академія» лише через порушення правил. Одне із них сталося в карному майданчику гостей, за що арбітр матчу вказав на одинадцятиметрову позначку. Гравець НАВС Владислав Горщинський успішно реалізував такий шанс. Рахунок 2:0 не заставив нашу команду закриватись у захисті, а навпаки додав сил, і приблизно через п’ять хвилин у ворота гостей влетів третій м’яч. З такою перевагою наші хлопці побігли «добивати» вже добре «пораненого звіра» і наступна 15-ти хвилинка стала просто трагічною для ФК «Легпром», - НАВС змусив гостей ще двічі діставати м’яча із власних воріт. Варто відзначити, що всі чотири голи записав у свій актив усе той же Горщинський. Принизливі 5:0 – такого результату учасник чемпіонату України не очікував. Наприкінці зустрічі гостям все-таки вдалося забити «гол престижу», а фінальний свисток головного судді зафіксував перемогу НАВС з рахунком 5:1.

За результатами цього туру ФК «Динамо-Академія» вперше в історії розташовується на верхівці турнірної таблиці Вищої ліги, залишаючи за собою чинного чемпіона Києва – збірну команду національного університету державної податкової служби України та чинного чемпіона України – збірну команду Київського національного торговельно-економічного університету.

Варто відзначити, що на матчі був присутній проректор НАВС, голова ФСК «Динамо-Академія» Валерій Сокуренко, який по завершенні зустрічі особисто привітав кожного гравця із такою важливою та переконливою перемогою.

Керівництво та тренерський штаб ФК «Динамо-Академія» вкотре висловлює подяку ректору НАВС Володимиру Чернєю за підтримку та сприяння у проведенні якісних тренувань гравців команди. Також особлива подяка керівникам навчально-наукових інститутів, факультетів та начальникам курсів за розуміння спільної справи.