Нелегка перемога над Чемпіоном (ФОТО, ВІДЕО)

05-10-2015 Переглядів: 458

У рамках 14 туру чемпіонату Києва серед команд дорослих (Перша ліга) відбувся черговий матч. У передвихідний день ФК «Динамо-Академія» приймав одного із лідерів столичного чемпіонату - ФК «Чемпіон» КДЮСШ-Дарниця. Даний клуб провів у осінньому чемпіонаті три гри і в усіх трьох отримав перемоги, а отже, перед нашою командою стояло тяжке завдання – перемогти, зупинити та перервати безпрограшну серію ФК «Чемпіон» КДЮСШ Дарниця. Команди вже зустрічалися в першому колі весною і тоді розійшлися миром із рахунком 2:2, а ФК «Динамо-Академія» того дня був у якості гостей.

Але цього разу нічия не влаштовувала нікого, обидві команди прагнули перемогти, адже осінній чемпіонат майже досягнув екватора, а шанси потрапити у Вищу лігу в команд майже рівні. Відверто кажучи команди грали у тотальний футбол, ніхто не засиджувався на своїй половині поля, а швидкі контр-атакуючі випади були притаманні обом колективам. ФК «Динамо-Академія» мав чудову нагоду повести в рахунку, але відмінно зіграв голкіпер гостей , який дивом відбив два небезпечних удари. Груба гра як із одного, так із іншого боку заставила лікаря не один раз надавати медичну допомогу гравцям обох команд.

Перший тайм завершився сухими нулями на табло і по перерві команди відновили боротьбу на футбольному полі. У тому, що ФК «Чемпіон» Дарниця складається із досвідчених гравців ніхто не сумнівався, але відступати не було куди – сьогодні важливо було виграти, навіть нічия не влаштовувала нашу команду.

Розв’язка гри настала під завісу зустрічі, коли гравці академії виграли боротьбу за м’яч поблизу карного майданчика та розіграли «чотириходівку» в один дотик, яка завершилась ударом по воротах. М’яч кулею полетів у створ воріт, а воротар гостей забарився із перехватом і не встиг вчасно зреагувати на удар.

ФК «Динамо-Академія» повів у рахунку 1:0, але дарницькі футболісти не мирилися із цим і кинули всі сили задля того, щоб відновити рівновагу, але з нашого боку бажану перемогу вже ніхто не хотів віддавати. Із останніх сил наші хлопці зупинили всі атаки суперника та вистояли і майстерно довели гру до її логічного завершення.

ФК «Динамо-Академія» перемагає ФК «Чемпіон» КДЮСШ Дарниця у принциповому протистоянні та зберігає всі шанси на підвищення в класі у майбутньому році. Вітаємо з перемогою. Так тримати!