НАВС сухо переграє НУБІП

12-11-2015 Переглядів: 434

Десятого листопада відбувся черговий тур чемпіонату м. Києва серед студентських команд. У гості до ФК «Динамо-Академія» НАВС завітала футбольна збірна Національного університету біоресурсів та природокористування (НУБІП). Гра розпочалась о 14.00 на домашньому стадіоні «Козак-Арена».

Перший тайм проходив під диктовку НАВС, але швидкого гола у ворота «аграріїв» забити не вдавалося. Швидкі атаки гравців ФК «Динамо-Академія» із неабиякими зусиллями зупиняли захисники НУБІПУ. Незважаючи на це, все ж таки під завісу першої 45-ти хвилинки НАВС повела у рахунку внаслідок відмінно проведеної комбінації. З рахунком 1:0 команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався досить жваво і за досить короткий відлік часу ФК «Динамо-Академія» змусив збірну НУБІПУ два рази діставати м’яча із власних воріт. Рахунок 3:0 на користь НАВС був непоганою заявкою на перемогу у протистоянні на футбольному полі того дня. За такого результату тренер НАВС випустив на заміну декілька гравців першого курсу, які поступово вливаються у футбольний колектив нашої команди.

Все-таки заміни дещо послабили гру ФК «Динамо-Академії», але ворота біло-блакитних до кінця зустрічі залишилися невраженими.

У підсумку переконлива перемога над непростим суперником і НАВС додає важливі три бали до своєї турнірної таблиці. Так тримати!