НАВС «на класі» перемагає НТУ

13-03-2015 Переглядів: 407

Лідер Вищої ліги у черговому турі зустрівся з командою, яка розташована посередині турнірної таблиці. Цілком очевидно, що фаворитами вважались перші, тобто НАВС. Тому результат матчу не виявився величезною несподіванкою.

Початок зустрічі на довго не затягнувся — вже на перших хвилинах НАВС підібрав ключі до воріт НТУ. Відзначився Антон Антоненко. Однак невдовзі голкіпер зелених був змушений ще тричі діставати м'яча з власних воріт, перш ніж “транспортники” змогли відповісти. Гол своїй команді приніс Артем Бафталовський. Правда цього було недостатньо, тому що вже до закінчення першого тайму НАВС встигли забити п'ять голів. Але ще один НТУ - таки вдалось відіграти, скоротивши відставання до трьох пунктів.

У другому таймі стало зрозумілим, чому матч складається не на користь “транспортників”. У команді зелених часто простежувалось деяке непорозуміння між гравцями, в результаті чого велика кількість передач робились в нікуди, а атаки суттєво затримувались через те, що футболісти довше оброблювали м'яч. Такими недоліками повною мірою скористались білі й продовжили свою гольову серію, яку час від часу вдавалось переривати забитими м'ячами “транспортників”. Так, наприклад, після чергового голу НАВС Анатолій Якименко виконав точну передачу на Дмитра Колісника, який її замкнув. У другій половині першого тайму білі помітно підсіли — можливо, втома далась взнаки. Це дозволило НТУ організувати невеличкий камбек, коли за декілька хвилин вони забили два м'ячі. Але відставання було настільки великим, що попри такий сплеск активності, зеленим не вдалось наздогнати противника. У складі НАВС хотілося б відзначити Дениса Гнилицького, який став автором покеру.

Впевнена перемога НАВС з рахунком 9:5 у черговий раз доводить їхній статус лідера, а НТУ потрібно розібратись у своїх помилках та забути про цей матч, щоб у наступних турах продовжувати боротьбу за чемпіонство.