Найсильніші з-поміж найсильніших: змагання з гирьового спорту в ННІ № 3 НАВС

19-03-2021 Переглядів: 716

Чергові змагання з гирьового спорту серед здобувачів вищої освіти академії відбулися 18 березня. Цього разу добір найпідготовленіших спортсменів до участі в загальноакадемічному чемпіонаті було проведено на базі ННІ № 3.

Найсильніші з-поміж найсильніших: змагання з гирьового спорту в ННІ № 3  НАВС

За підсумками змагань, у ваговій категорії до 60 кг переміг Максим Кулик (303 н.г.). У ваговій категорії до 70 кг 1-ше місце здобув Сергій Максимчук (206 н.г.), 2-ге – Андрій Жуков (302 н.г.), 3-тє – Вадим Гриценюк (105 н.г.).

Напруженою виявилася боротьба у ваговій категорії до 80 кг: 1-ше місце посів Леонід Хутько (106 н.г.), 2-ге – Богдан Бондар (203 н.г.), 3-тє – Ілля Сеньковець (206 н.г.).

У ваговій категорії до 90 кг перше місце виборов Олександр Мельниченко (206 н.г.), 2-ге – Андрій Марусик (203 н.г.), 3-тє – Віталій Черевко (101 н.г.).

У найважчій ваговій категорії (понад 90 кг) чемпіоном інституту став Тарас Авраменко (301 н.г.), 2-ге місце здобув Ярослав Буток (302 н.г), 3-тє – Роман Самойлюк (302 н.г.).

Серед дівчат перше місце розділили дві учасниці змагань – Любов Ногорнюк (303 н.г.) й Олександра Глоба (202 н.г.); 2-ге місце виборола Катерина Швець (203 н.г.), 3-тє – Світлана Корінь (301 н.г.).

У командному заліку перемогла збірна команда другого курсу; 2-ге місце посіли спортсмени 3-го курсу, 3-тє – здобувачі 1-го курсу.

Головна мета таких заходів – максимально залучити майбутніх правоохоронців до спортивно-масової роботи й утверджувати здоровий спосіб життя серед здобувацької молоді. Адже спорт – це постійний рух, а рух – запорука повноцінного життя!