«Локомотив» поступився

12-10-2015 Переглядів: 442

У суботу гравці ФК «Динамо-Академія» провели черговий тур, у рамках чемпіонату Києва серед команд дорослих, зі столичним ФК «Локомотив». Гра відбувалась на стадіоні залізничників, а отже для нас мала статус виїзної.

«Локомотив» наразі посідає сьому сходинку турнірної таблиці та невтішно грає у другому колі чемпіонату, але це ніяким чином не впливало на мотивацію та завдання, які стоять перед гравцями нашої команди. Вже з перших хвилин «Локо» потрапив під тотальний пресинг з боку гравців ФК «Динамо-Академія» і, як наслідок, пропустив два голи у свої ворота.

Перший тайм завершився під диктовку НАВС, а в другому – гравці біло-блакитних довели рахунок до розгромних 5:0. Дещо збавивши обертів, наша команда дозволила забити і господарям поля, але відразу відповіла шостим голом у ворота «Локомотиву». Під завісу зустрічі господарі забили вдруге, внаслідок прикрої помилки голкіпера академії, який вийшов на заміну основному, але той гол вже ніякого значення для залізничників не мав. У підсумку ФК «Динамо-Академія» переконливо перемагає ФК «Локомотив» у гостях із розгромним рахунком 6:2.

Наступний матч столичного чемпіонату відбудеться 17 жовтня о 12.00 на стадіоні Козак-Арена. В гості до академії завітає ФК «Печерськ». Запрошуємо всіх бажаючих прийти та підтримати свою улюблену команду!