Кубок України з класичного пауерліфтингу

14-12-2015 Переглядів: 504

Уже ні для кого не новина, що спорт є невід'ємною частиною життя курсантів. Впродовж періоду навчання в Національній академії внутрішніх справ ми знаходимо себе у різних видах спортивної діяльності, що з часом приносить вагомий досвід і чималі здобутки.

Курсант третього курсу ННІ підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Євген Петрень довів свою серйозність до обраної справи, взявши участь у Кубку України з класичного пауерліфтингу 2015 року серед чоловіків. Змагання проходили у місті Коломия з 28 листопада по 1 грудня і зібрали богатирів із усіх куточків нашої держави.

Євген виступав у ваговій категорії до 93-х кілограмів і показав такі результати:

присідання зі штангою на плечах – 240 кілограмів;

у жимі лежачи – 140 кілограмів;

у становій тязі – 265 кілограмів.

Наш спортсмен зібрав в сумі 645 кілограмів і зайняв 10-те місце в абсолютному заліку серед чоловіків і, тим самим, виконав норматив майстра спорту України з пауерліфтингу. З чим його щиро вітаємо!

Це не перші заслуги Євгена, адже до цього він брав участь у міських та обласних змаганнях, має нагороду за зайняте 3-тє місце серед юніорів на міських змаганнях у Донецьку.

Можна з впевненістю сказати, що на цьому здобутки курсанта не закінчаться, адже його наполегливість і жага до самовдосконалення принесе ще багато досягнень і великих перемог.