Участь представників ННІ № 1 у Чемпіонаті з легкої атлетики

26-04-2018 Переглядів: 529

За підсумками Чемпіонату НАВС справ з легкої атлетики, який відбувся 19 квітня, команда ННІ № 1 посіла почесне перше місце.

Нагородження призерів відбулося на ранковому шикуванні, під час якого т.в.о. директора інституту майор поліції Валерій Власенко з гордістю привітав спортсменів. Команда ННІ № 1 завзято боролась з атлетами інших 5-ти підрозділів академії.

В особистій першості вітаємо курсантів Мазуренко М.В, Лудченка О.І, Хмелюка А.Р., Остапчука В.А, Нечипоренка М.П, Статкевича Є.В, Печенюк О.В, Федоровського М.В., та всіх, хто продемонстрував кращі результати серед легкоатлетів академії. Прикладом та натхненням до перемоги стала доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Наталія Худякова, посівши 4 місце в легкоатлетичному змаганні.

Вітаємо спортсменів з перемогою та зичимо підкорення нових вершин у подальших змаганнях.