Чемпіонат України з гирьового спорту

04-04-2018 Переглядів: 460

З 30 березня по 1 квітня 2018 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, куди було запрошено збірну команду академії. Не встигнувши відпочити та відновити свої сили від попередніх змагань, наші атлети без роздумів зібрали всі свої сили та показали справжній майстер-клас.

Бронзову нагороду виборов Микола Степанюк, срібними призерами стали Євгеній Чиж та Віталій Желєзний, а чемпіоном – Хомутовський Володимир. В особистому заліку гідний результат показав Андрій Шеремет, який також виборов декілька необхідних балів для своєї команди. Крім особистих результатів, спортсмени також входили в склад збірної команди столиці, де вивили збірну на перше місце та стали чемпіонами змагань.