Чемпіонат академії з легкоатлетичного кросу

23-04-2018 Переглядів: 334

19 квітня на базі навчально-наукового інституту №2 відбувся чемпіонат академії з легкоатлетичного кросу, в якому взяли участь найкращі бігуни інститутів. Програма змагань складалася з забігу на три тисячі метрів у чоловіків та тисячу метрів у чоловіків та у жінок. Через великий рівень конкуренції спортсмени показали високі результати та дали черговий раз зрозуміти, що фізична підготовка для поліцейського завжди була і буде на першому місці.

Серед команд суперників перемогу виборов навчально-науковий інститут №1, дихаючи в спину друге місце посів інститут №3, а бронзову нагороду виборов відділ спеціальної та фізичної підготовки. Без призових місць, але також з хорошими результатами та настроєм, у змаганнях взяли участь інститут №2 та Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва. Чемпіонам та призерам змагань було вручено грамоти та медалі.