Футбольний сезон відкрито тріумфом!!!

19-04-2016 Переглядів: 499

17 квітня стартував I-й тур чемпіонату Києва серед команд дорослих. «Динамо-Академія» вперше у своїй історії стартувала в статусі учасника Вищої ліги, а суперником став відомий в Україні, пристоличний титулований вишгородський клуб «Діназ».

В першому таймі головний тренер біло-блакитних задіяв оптимальний склад за схемою 4-5-1. З перших хвилин гри було помітно, що Діназ приїхав на Козак-Арену вигравати, про що засвідчив досить стрімкий старт вишгородців. Проте захист новачка Вищої ліги вдало впорався із цим. З часом гра вирівнялась, а через деякий час академіки взагалі взяли її під особистий контроль. Лік голам можна було відкривати вже на 10-й хвилині, але в останню мить гостей врятував голкіпер, переправивши круглого на кутовий. З часом у господарів була іще одна нагода вийти вперед, але підвела індивідуальна техніка.

Стрімкі атаки «Динамо-Академії» збільшувались, і вишгородський клуб, зрозумівши, що врешті-решт має справу не із простим суперником став грати ще обережніще. Та, все-таки, гол назрівав і на 28-й хвилині внаслідок прострільної передачі Дмитро Бровко виводить свою команду вперед. Після забитого голу біло-блакитні додали в атаці і забили вдруге, але арбітр зустрічі відмінив взяття воріт, мотивуючи сумнівним, на нашу думку, положенням поза грою. Гол в роздягальню на радість вишгородцям не зарахували.

В другому таймі "бій" розпочався з перших секунд. Роздратовані вишгородці, у плани яких не входило програвати, понеслись усіма силами на ворота біло-блакитних, але останні в свою чергу ліквідували загрозу спокійно та врівноважено. Битва за перемогу точилась на кожному клаптику стадіону Козак-Арена. Внаслідок сумнівного порушення правил у штрафному майданчику на 62-й хвилині зустрічі арбітр призначив 11-ти метровий у ворота господарів, з яким успішно впорався гравець Діназу Андрій Шипилов.

Рахунок 1:1 - незважаючи на перевтому та другий тайм гра набирає неабияких обертів, ніхто не хоче поступатись. Час стрімко спливає і арбітр компенсує три хвилини ігрового часу за затримки у грі. Саме дві хвилини із трьох і використали біло-блакитні для того, щоб історично тріумфувати у стартовому поєдинку в статусі учасника Вищої ліги столичного чемпіонату. Відмінно проведену комбінацію замкнув нестримний нападник біло-блакитних Сергій Костюк, який на 90+2 хвилині поставив переможну крапку в матчі.

«Динамо-Академія» - перемагає вишгородський «Діназ» з рахунком 2:1. Наступна гра відбудеться на виїзді, суперником буде ФК "Атлет".