Дистанцію здолає той, хто побіжить…

04-06-2019 Переглядів: 497

31 травня курсанти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) на чолі з викладачем кафедри тактико-спеціальної, фізичної та вогневої підготовки Леонідом Калинчуком узяли участь у Франківському півмарафоні. Традиційно місцем проведення змагань став міський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Весняний крос зібрав понад 100 спортсменів різних вікових категорій, тому боротьба за призові місця була напруженою. На дистанції 1 км серед юнаків честь академії гідно відстояли курсанти Владислав Венгренюк й Олександр Хованець (вони вибороли перше та друге місця відповідно). Пам’ятним для курсантів, що брали участь у змаганнях, став забіг на дистанцію разом з викладачем Леонідом Калинчуком, який серед ветеранів здобув переконливу перемогу.

У підсумку команда Прикарпатського факультету посіла почесне перше місце, чим укотре засвідчила високий рівень фізичної підготовки в академії.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)