«Динамо-Академія» очолює першість ФАСК

30-11-2018 Переглядів: 496

29 листопада відбувся п’ятий тур першості Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК) з футзалу, в якому команда Національної академії внутрішніх справ «Динамо-Академія» зустрілась із ситуаційним лідером чемпіонату збірною командою Національного авіаційного університету «Авіатор» (НАУ).

Господарі спорткомплексу НАУ вже на початку зустрічі повели лік своїм голам 1-0. Після пропущеного голу наші хлопці, заволодівши ініціативою, почавши облогу воріт суперника, змусили оборону та голкіпера капітулювати. Микола Івановський, Василь Чекед, Сергій Кучерук та Олександр Савченко роблять рахунок 1-4 на користь «Динамо-Академії». Однак гравцям НАУ на останній хвилині першого тайму вдається повернути інтригу зустрічі: 2-4.

Пропустивши на початку другого тайму необов’язковий м’яч, динамівці продовжили натиск на ворота суперника, що втілилося у три забиті м’ячі. Двічі Ярослав Кругляк та Микола Івановський роблять рахунок на нашу користь: 3-7. Дозволивши господарям ще двічі вразити свої ворота, правоохоронці перемагають авіаторів з рахунком 5-7.

Команда «Динамо-Академія» з 12-ма пунктами впевнено очолює першість ФАСК та продовжує підготовку до матчу попереднього етапу кубку міста Києва в якому нашим суперником буде команда Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського. Матч відбудеться 03.12.2018 о 15.30 в спортивному залі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут (м. Київ, вул. Московська, 45/1). Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.