«Динамо-Академія» очолила групу А

28-10-2019 Переглядів: 782

25 жовтня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся матч шостого туру ХХІ чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, де господарі поля приймали збірну НАВС.

Для «динамівців» цей поєдинок був надзвичайно важливим, адже вони ще не втрачали очок у цьому чемпіонаті й мали нагоду з п’ятьма поспіль перемогами очолити свою групу.

На 31-й хвилині гри Євгеній Миколаюк вдало виконав подачу зі стандартного положення з правого флангу. На виході помилився голкіпер НУБіПУ, чим скористався Владислав Коба, поціливши ударом головою в порожні ворота.

Після перерви «динамівці» почали активно контратакувати. Сергій Сергієнко отримав другу жовту картку на 65-й хвилині, залишивши команду НАВС у меншості. Та навіть це не допомогло супернику. Гості подвоїли рахунок уже на 73-й хвилині: м’яч забив Ярослав Кругляк – і рахунок став 2:0 на користь НАВС.

Вітаємо з перемогою команду «Динамо-Академія», яка очолила групу А чемпіонату.