Дебютний гол Семенюка

15-10-2015 Переглядів: 428

14 жовтня відбувся черговий тур чемпіонату футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК). Зустрічались команди Національної академії внутрішніх справ (ФК «Динамо-Академія») та Відкритого міжнародного університету розвитку людини (ФК «Україна»). Представляючи команду даного університету, варто відмітити, що вона являється дебютантом Вищої ліги та в новому сезоні вже отримала дві перемоги та одну нічию над своїми суперниками і наразі перебуває на третій сходинці турнірної таблиці. Але для гравців нашої команди завдання одне – перемагати в усіх матчах.

Перший тайм, хоча й пройшов під диктовку ФК «Динамо-Академія», але бажаного результату не приніс – на табло світилися нулі. В другому таймі боротьба продовжилась – НАВС атакувала , суперники – відбивались, гол назрівав, але для взяття воріт не вистачало декількох сантиметрів. В другому таймі, завдяки відмінно розіграній комбінації під час виконання кутового, наша команда відкрила рахунок на 60-й хвилині. Суперник кинув усі сили задля того, щоб відновити рівновагу, але поплатився вдруге, таким чином наштовхнувшись на контр-атаку від біло-блакитних – рахунок було подвоєно. Після 2:0 ФК «Україна» дещо втратив рівновагу та, м’яко кажучи, поник, але все одно нагадував про своє перебування на полі контр-атакуючими випадами.

Крапку в матчі поставив дебютант зустрічі, 16-річний Олексій Семенюк, який пробив із дальньої дистанції прямо під поперечину гостям. Для молодого футболіста, який навчається на 2-му курсі юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва гол став також дебютним у складі виступів за ФК «Динамо-Академія». Сподіваємось, що юнак продовжить у тому ж дусі, а випускникам буде гідна заміна.

Варто відзначити, що велику увагу темі розвитку футболу в академії приділяє її керівництво, свідченням цього є те, що вже не перший раз на грі був присутній проректор НАВС Валерій Сокуренко, який вболівав разом із командою за результат, та подякував нашим хлопцям за таку важливу перемогу. Дуже приємно, що ректор академії Володимир Чернєй підтримує вид спорту № 1 у всьому світі, а саме футбол, та створює для цього сприятливі умови.