Центральний матч туру, який перевершив усі очікування

23-11-2020 Переглядів: 428

У п’ятницю, 20 листопада, на базі ННІ № 1 НАВС (с. Віта-Поштова) відбулася центральна гра 7-го туру змагань з футболу серед студентських команд столиці між командами «Динамо–Академія» та «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

На футбольному полі зустрілися дві найсильніші студентські команди країни – чемпіони України та віце-чемпіони Києва приймали чемпіонів столичних змагань і віце-чемпіонів національних студентських змагань. У першому таймі позиції лідера впевнено утримував «Меркурій», тож цілком логічним було завершення його з рахунком 2:0 на користь гостей.

Другий тайм розпочався напружено, однак команда академії набрала необхідний темп гри, щоб наздогнати суперника, і вже на 70-й хвилині провела успішну атаку й забила гол. На 89 хвилині матчу в контратаці команда академії перевершила всі очікування та зрівняла рахунок, який протримався до фінального свистка.

Видовищний двобій двох найсильніших студентських команд країни став, без сумніву, однією з найкращих ігор першого кола ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО столиці сезону 2020–2021 років.